Fury of Dracula

xxxxxxxxoo hodnoceno 98x (Seznam vlastníků)

Fury of Dracula - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Devir
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Kevin Wilson
Stephen Hand
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hra ve 2 hracich?

Ahoj,mam klasickou otazku,jaka je tato hra ve 2 hracich ? Mate s ni nekdo zkusenosti ?
12.8.2013 10:03:41

hra ve dvou
Zkousel jsem, ale nebavilo me to. Je spousta her pro dva, takze kdykoliv chci zahrat neco pro dva hrace, zvolim neco jineho.
Neco jineho je ve trech hracich. To uz je dobry. Osobne nejlepsi pocet je 5, 3, 4 a nakonec 2 hraci.

12.8.2013 13:31:51

2 hraci
Nesouhlasim, ve dvou je to super (Odehrano 20+ her), byt ma Dracula zkraje celkem prostoje, ale to se vetsim poctem hracu spis zhorsi :)

12.8.2013 14:33:13

Polylux1 + Floki
Pro mě ta hra ztrácí to hlavni, proč jsem ji kupoval. Možnost hrát dobrou kooperativku ve více lidech.
Hru mám opravdu hodně rád, ale hrát ji ve dvou je, podle mě jako pořádat "grupen sex" jen ve dvou. :-)

12.8.2013 15:57:30

ve 2 vs. ve 3
Mohu porovnat hru ve 2 a ve 3 hráčích. I přesto, že mám rád kooperativky, tady zase tak silný kooperativní prvek nevidím a ve 2 mně hra bavila více, než hra ve 3 hráčích. Ale hra ve 2 hráčích má i svou nevýhodu a tou je uhlídání karty událostí a karet předmětů u jednotlivých lovců (my to však hrajeme se speciálními podstavečky, takže jsou karty stále na očích a problém odpadá). Ve 3 hráčích to ještě jde, ale neumím si představit hru ve 4 ani v 5, protože tuším, že tam budou poměrně velké prostoje - ale to jen hádám, protože s tímto počtem zkušenosti nemám.

12.8.2013 16:25:01

...
Jde samozřejmě o lidi se kterýma hru hraješ, ale pokud se sejde dobra skupina lidi, tak je ta hra v pěti skvělá. Drákula musí mít trošku trpělivosti, než na něj přijde řada, ale to mě osobně vůbec nevadí. Na druhou stranu, když hraji za lovce, pak domlouvání se co, kdo a jak bude dělat, snažit se odhadnout drákulu, pak ho konečně najít ve chvíli, kdy se ti to nehodí, no prostě paráda. A kopec legrace k tomu.
Ve dvou to samozřejmě taky jde, ale pro mě to není ono. Nemáš s kým se o ty dojmy podělit. :-)
Hru hráváme v hospodě a je to akorát pohodová hra žádný extra šachy, ale na druhou stranu nic tak nudného jako například Dostihy a sázky a podobně. Nic proti Dostihy a sázky!

12.8.2013 17:04:29

taky se přidám
Podle mne ve dvou funguje, ale nejlepšejší množství jsou 3.Pak to svyští, protože v 5 je to opravdu trochu zdlouhavý.
Navíc, pokud již hráči mají odehráno pár her doporučuji přestat si říkat kam kdo půjde, protože pak mají lovci docela velkou šanci chytit drákulu.

12.8.2013 18:14:48

2 vs více
Ahoj, tak sice jsem ho také hrál několikrát ve dvou, ale nic moc. Opravdu raději ve více lidech. 3 skvělí, ale v 5ti je to také dobré.

12.8.2013 18:28:39

Hra ve dvou hráčích.
Ve 2 háčích mám pouze jednu zkušenost a ta není pozitivní. Ve 2 hráčích nedoporučuji.Větší zážitek je určitě ve 3 a více hráčích.

13.8.2013 12:42:44

dekuji
Diky za rady,hru tedy bohuzel budu muset prenechat jinym...

13.8.2013 12:58:31

Vybíráme z Bazaru

Eldritch Horror EN (komplet)
Eldritch Horror EN (komplet)
Akt. cena: 7900 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas