For King and Country - ASL module 5a

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

For King and Country - ASL module 5a - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Multi-Man Publishing
Autoři: Bob MacNamara
Rick Troha
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

For King and Country

Vcera rozbaleno a jsem prijemne prekvapen kvalitou zetonku - prijde mi, ze se MMP zlepsuji. Zetonky vypadaji moc pekne a pusobi takovym "cistym" dojmem, nevim jak to popsat. A nektera vozidla stoji skutecne za to, napriklad pokladac pontonovych mostu je opravdu monstrum. Jsem zvedav na scenar, ve kterem se toto hovado objevi. Mapy jsou taktez velmi zajimave, jedna z nich je huste zalesnena a dalsi je z velke casti obsazena rekou.
9.11.2011 09:41:36

sydo
a jak je to s kompatibilitou? užiju to když mám jenom beyond valor? nebo mi zas bude něco chybět? za anglány bych hrál rád, raději než za amíky.

9.11.2011 09:43:21

kandelabr
Zalezi na scenari, podrobne jsem na scenare z FKaC nekoukal, ale nemyslim, ze by to byl problem. Nektere moduly udavaji amiky jako povinne, ale spise kvuli kapitole E, ktera je zahrnuta do posledni verze pravidel. Takze pokud budes mit ty spravne mapy, neni problem.

9.11.2011 10:00:55

blbustka
Chudak Cpl. Gay, obavam se, ze bude sikanovan souperi s muznejsimi jmeny velitelu :) Snad prokaze svou chrabrost a posmevacky umlci.

9.11.2011 11:24:51

mapy
Ted jsem koukal na mapy a na jedné je i letiště.. to bude hukot! :D

9.11.2011 13:22:01

SSZGSA
Ja se vecer kouknu na scenare a mohli bychom nejaky vymyslet na pristi tyden. Laka me ta zalesnena mapa. Nebo ze bychom zkusili nejaky z Valor of the Guards? :) Falco si zitra musi povinne koupit pravidla a rozjedeme vozidla, at neskejsneme na pechote :)

9.11.2011 13:29:55

sydo
já včera z Gustava adolfa zastřihával žetonek jakéhosi kapitána Lösera, něco mi říká, že to taky bude fajnový hrdina :)

9.11.2011 13:33:31

Vybíráme z Bazaru

Horrified: American Monsters
Horrified: American Monsters
Akt. cena: 19 €
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas