Fleeced! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Cards Inc
Autoři: Nick Park
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je ?

Netušíte někdo jaké to je? Díval jsem se na to u Syda v obchodě a líbí se mi ten herní materiál. Dětem by se určitě taky líbil, pořád chtějí hrát super farmáře deluxe, což je pro mě utrpení.
16.11.2010 08:34:36

David
Ještě jsem to nehrál, ale podle pravidel krátký popis:

Účelem hry je nakrást ovce za co nejvíc bodů. Ovce se schovávají na různých místech a ta je nejprve nutno otevřít klíčem, který lze najít v balíčku karet, ty se zas berou při příchodu na určité místo. Pohyb je klasicky kostkou jako u člověče. Když přijdeš ke stádu ovcí, ať už neutrálnímu nebo soupeřovu, můžeš zapískat na píšťalku a ukrást je (počet ukradených opět závisí na hodu kostkami). Vypadá to jako jednoduchá hra, ale řekl bych, že dost škodolibá a na...ací, jelikož krádež ovcí před domečkem asi opravdu zamrzí.

16.11.2010 09:14:34

Díky
a jak odhaduješ hratelnost v různém počtu hráčů, je to nějak ošetřeno, nebo čím více tím lépe.

16.11.2010 09:19:00

David
Ve více hráčích bude větší příležitost pro vzájemné kradení ovcí a také se dříve otevřou ty ovčí skrýše, jelikož je větší šance, ž eněkdo nalezne kartu s klíčem.

16.11.2010 10:00:07

Vřele doporučuji
Hráli jsme to ve 2, ve 3 i v 5 a 6 lidech a nemohu jinak než hru pochválit. Ve více lidech je to samozřejmě drsnější více kradení a více taktizování ale pořád stejná sranda - pravidla jsou jednoduchá a srozumitelná - na bugy jsme snad nenarazili

30.1.2014 11:06:12

Charitativní aukce

Válka o prsten: Páni Středozemě - dobročinná aukce
Válka o prsten: Páni Středozemě - dobročinná aukce
Akt. cena: 1350
Končí za: 5 dnů

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror 2nd ed + 3 expanze ENG
Arkham Horror 2nd ed + 3 expanze ENG
Akt. cena: 4000 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas