Fields of Green

xxxxxxxxoo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Fields of Green - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Artipia Games
Autoři: Konstantinos Kokkinis
Vangelis Bagiartakis
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Dotaz bude trochu neoriginální, ale jaké jsou dojmy ze hry?
Patří hra mezi kousky, které by měl mít člověk doma? Zatím podle toho co jsem viděl, tak za mě ano, zajímá mě tedy jak to vidí ostatní...
17.8.2017 06:32:57

Dojmy?
Ahoj jen bych se rád připojil s dotazem jaké to je? Už delší dobu po tom pokukuji, budu vděčný za jakékoliv info. Dá se to třeba nějak srovnat s panovníkem, ve smyslu herního systému.

14.12.2017 14:18:56

s křížkem po funuse...
...po dvou letech reaguji na předchozí příspěvek. Hra je založená na silně kombícím soliterním engine buildingu. Což znamená že získám v draftu nějaké karty lokací (polí, hosp. zvířat, technologií a budov, příp. vybavení), a po splnění nároků na výstavbu (peníze a voda) je kladu ke své stávající farmě a tím různě rozšiřuji svůj statek o dlaší lokace. Hra se hraje na 4 kola a na konci každého roku (kola) přijde sklizeň, kdy efekty všech vyložených karet lokací, které umožňují efekt sklizně se mezi sebou začnou kombit a hráč má možnost se skutečně při přesunu zdrojů/produktů a optimalizace sklizně vyřádit. Problém je že to chvíli trvá a pokud hráči trvají na kontrole každého hráče při sklizni tak to natahuje herní dobu celkem znatelně (zvláště ve třetím a čtvrtem roce (kole)

Hra je velmi podobná předchozí hře Among the Stars, je ale složitější na přemýšlení a tím i delší. Protože je toho potřeba usledovat více, tak je proti Among the stars více soliterní, interakce mezi hráči je prakticky nulová a nemá moc smysl sledovat co hráči hrají a zabředávat při draftu do AP zda kartu poslat dál nebo si ji nechat. Nároky na optimalizaci vlastní farmy jsou dost vysoké.

Za mě výborná hra ale je potřeba mít i krapet trpělivosti.

9.2.2019 22:34:26

Vybíráme z Bazaru

Reichbusters - KS komplet + obaly + playmat
Reichbusters - KS komplet + obaly + playmat
Akt. cena: 5999 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas