Field Commander: Alexander

xxxxxxxxoo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Field Commander: Alexander - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: DVG
Autoři: Dan Verssen
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chyby v překladu

Právě jsem dohrál poslední čtvrtou mapu této skvělé hry, z těch 4 podobných her (Rommel, Alexander, Napoleon a Nimitz) jsem si ji pořídil proto, že je zde na Zatrolenkách parádně přeložená - díky za to. Pokud to někdo bude hrát pouze v češtině, chtěl bych upozornit na dvě chyby v překladu, na které jsem narazil.

1. V souboru Mapa Issos CZ je v Pravidlech kampaně uvedeno: Přístavy: Za jednotku koupenou v Tarsosu či Side platíte dvojnásobnou cenu. 
Původní text v angličtině je -  Pay x2 normal cost when you purchase forces in an area other than Side or Tarsos. Řekl bych, že to je tedy přesně naopak -  Přístavy: Za jednotku koupenou jinde než v Tarsosu či Side platíte dvojnásobnou cenu.

2. V souboru Mapa Týros CZ je v Možnostech kampaně uvedeno: Nájezdy (+10 VB): Každé kolo si házejte 1 nepřátelský povel Týru navíc. Je-li žeton týrské flotily na nule, můžete Týros ovládnut/vyhladit.
Původní text v angličtině je - Roll 1 extra Tyre Enemy Order each turn. Roll 1 Order each turn even if Tyre is Razed/Governed, or if the Tyre Warships are reduced to 0. 
Ta druhá věta překladu tedy vůbec neplatí (Je-li žeton týrské flotily na nule, můžete Týros ovládnut/vyhladit). Správně by mělo být - Nájezdy (+10 VB): Každé kolo si házejte 1 nepřátelský povel Týru navíc. Házejte si každé kolo jeden nepřátelský povel Týru, i když je Týros ovládnut/vyhlazen nebo je žeton týrské flotily na nule.

Kdyžtak mě opravte, díky :o))

18.6.2022 18:45:29

Mea culpa. Kouknu na to, případně opravím. Díky za info…

EDIT: V souborech ke stažení opraveno. 

19.6.2022 06:55:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

BLOOD RAGE - RAGNAROK TOKEN
BLOOD RAGE - RAGNAROK TOKEN
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas