Evo - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Descartes Editeur
EuroGames
Autoři: Philippe Keyaerts
Rok vydání: 2001
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Anette

kde se to dá sehnat?

Pls,poraďte,kde mám sehnat tuhle hru...vyjde někdy v nejbližší době CZ verze?
25.1.2010 17:24:43

kde
Ahoj, já jsem kdysi koupil Evo v hras.cz. Imho bych rekl ze ho tam meli i pozdeji, ale v eshopu videt neni. Ale zkus si tam zavolat a oni ti reknou. Sehnat se urcite bude dat nekde v zapoadlejsich kramech, je to podle mne hra, ktera se moc nekupuje.

Nevim jestli se prodava anglicka verze, ale ja mam nemeckou (coz je ten duvod proc se moc nekupuje, jsou k ni ale ceske prelepky).

25.1.2010 17:28:38

vyprodané
už delší dobu je tahle hra vyprodaná

25.1.2010 17:54:07

a kdo ji má
tak je šťastný....

25.1.2010 18:28:22

rbx

bude reedice
viz:
http://fr.asmodee.com/ressources/articles/evo-le-premier-jeu-du-studio-descartes.php
pozmenena grafika a pravdepodobne misto kartonovych budou figurky vysochane z plastiku :-)

24.2.2011 22:02:12

rbx
Viděla jsem a četla návrh, že to bude "realističtější" - tak nevím, toho bych se dost obávala, ty dřevěné žetony a jednoduché ilustrace mají své kouzlo, plast za každou cenu mít nemusím...

24.2.2011 22:40:08

rbx
Kde je to o tech figurkach? Nejak to v tom clanku nevidim;) I kdyz moje franina teda neni rozhodne neprustrelna...;)

24.2.2011 22:47:50

hmm
podle toho obrazku jezdce na brontiku bych skoro rekl jestli z toho neudelaji reedici schlachtu :)

24.2.2011 23:06:33

rbx

aneken
... Evo with a complete graphics overhaul to replace the cartoony dinosaurs with weighty, realistic beasts.

tak jsem si to z tohoto a obrazku na Asmodee odvodil.

24.2.2011 23:11:42

rbx
Já tomu rozumím spíš, že to tentokrát nebudou obludky ála karikatura/animák, ale seriózní realistická zvířata.

cartoony = kartonový ... to mě dostalo :D

24.2.2011 23:56:26

rbx

Havelock
no vidis, ted jsem tu za idiota :-) Nojo, zavaril jsem si to sam :-)

25.2.2011 00:01:48

rbx
a ja si rikal o cem to mluvis, ze mam doma v evu ty dinosaury dreveny a ne kartonovy :)

25.2.2011 00:40:50

all
Ale stejně mi to nepřijde jako krok správným směrem - i třeba v Cavemanovi by se mi víc líbily nějaké komiksové postavičky...
No, ale hlavně že to vydají znovu, snad tam nebude moc úprav pravidel...

25.2.2011 08:58:25

Nové Evo
Už to tak fakt vypadá, vyjde nové EVO, bezva. Tady je odkaz na stránky kde se dají stáhnout pravidla v ENG a podívat se tak na grafiku hry.

http://us.asmodee.com/ressources/articles/evo-rules-now-available.php

Dinosauři nebudou plastoví, ale dřevění, aspoň že tak, mají pro to zajímavé vysvětlení:-)
Možná škoda té nové grafiky, ta stará kreslená mi připadala přehlednější...

6.6.2011 11:55:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Evo
Tak jsem si prošla pravidla - grafika mě dost zklamala, ale líbí se mi nový systém souboje a také to, že některé vlastnosti jsou unikátní a od té doby, co je získáte, je můžete používat celou dobu (to, co dříve bylo možné jen jednou pomocí karty).

Celkově mám ale dojem, že se z toho stane mnohem větší masakr na úkor logiky a strategie.

6.6.2011 12:14:21

Vybíráme z Bazaru

Pán prsteňov Putovanie po Stredozeme+2 rozšírenia
Pán prsteňov Putovanie po Stredozeme+2 rozšírenia
Akt. cena: 200 €
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas