Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vylepšení pro Euthii: figurky a karty hrdinů

V Euthii chyběly poslední dvě figurky, že zůstaly jen v kartonové verzi: kostel a nově Posel (v rozšíření FP/CS). Už dříve jsem zveřejnil Posla, teď přidávám i kostel, abychom to měli kompletní.

Dále uveřejňuji elektronickou podobu kompletních Karet hrdinů, tj. karet s vypsanými schopnostmi ze základní hry i FP/CS na jednom seznamu. Jsou to tytéž karty, které budu tisknout v rámci akce Tisk chybějících komponent vlastními silami.

Pozn.: Kompletní karty hrdinů jsou pouze v češtině - samozřejmě může někdo využít je jako vzoru a podobně udělat karty i pro jiný jazyk.

27.2.2024 14:52:29

ja se jeste do hrani nepustil, mam to jeste v krabici a dlouho jeste asi bude, ten posel je presne kde v te hre?

28.2.2024 15:53:02

Každá z těch figurek je pro jeden scénář: kostel pro Kráčející pohromu (golem), Posel pro Paralelní dimenzi.

28.2.2024 17:07:41

Technicky vzato se kostel dá použít všeobecně.

28.2.2024 17:11:47

@milancaputu nešlo by u toho kostela mít nahoře plošinu, na kterou by se dala postavit postavička? Protože pak by se to dalo využít i při normálním hraní 😃

29.2.2024 13:31:51

@Laionel No, počítal jsem spíš s tím, že si dáš postavičku vedle. My tak hrajeme i s ostatním. Kdybys chtěl doopravdy zdůrazňovat, že je postava v kostele, tak mě jako plošina napadá jenom uříznout mu zadní (hlavní) střechu. Když se to vhodně nabarví, tak by to nemuselo být úplně špatné, co myslíš? Nebo máš lepší nápad?

29.2.2024 22:40:01

Mě to přijde zbytečný, už tak je tam dost figurek a nechávat si dělat figurku kvůli jednomu scénáři. A kam to dát obě krabice už mám plné. 

1.3.2024 06:56:26

@kosibratr jo, možná trochu overkill ale mám tady hru za 7,000 a docela mě irituje, že tam 2 věci z kartónu.

Stejně tak si třeba budu upravovat stojánek u u toho Faer monstra, protože v jednom scénáři se pohybuje z věže na věž ale fyzicky na tu věž ta figurka nejde postavit.

Stejně tak si budu buď kupovat nebo vyrábět stojánky na karty a ty čtvercový dílky. Protože ty originál kartonový věže moc nevydržej.

P.S.: všimnul si někdo, že nekromant a ta druidka nemají žeton Golema?

1.3.2024 07:13:13

Vybíráme z Bazaru

Dwarven Beerfest (EN)
Dwarven Beerfest (EN)
Akt. cena: 240 Kč
Končí za: 10 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas