Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ine farby kariet ako prva verzia

Vsimli ste si ze niektore karty farebne vobec nepasuju ku kartam z prveho KS… Ako najhorsie su zlate karty ten rozdiel vidiet aj bez toho aby to clovek musel porovnavat… 
Ak by chcel niekto pouzit argument ze si mam karty obalit do farebnych obalov tak smola lebo karty monstier tam maju udaje ktore treba vidiet.

na predstavu zopar fotiek

https://drive.google.com/file/d/1pQm4xGtYsBBQw0Nz4wY6wHzFi5l4v7AV/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1btM48Tc5-nQU3S7tZvY4Bt1vx0tTqIAt/view?usp=sharing

 

15.2.2024 22:28:39

To snad ne… Pokud tomu tak opravdu bude, další kampaň je pro mě naprosto instantní pass.

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

16.2.2024 16:28:58

@ondaR_OL zial nie ze pokial to tak bude ale ono to tak je. Tie fotky som fotil ja ked som zacal obalovat karty z rozsirenia…

16.2.2024 20:33:23

Bohužel to musím potvrdit. barvy karet jsou naprosto viditelně odlišné. Po zamíchání balíku vždy poznám, co je nahoře, zda rozšíření nebo základ :( 

Herně to zatím hodnotit nemůžu, produkčně je tahle expanze průser. (jiné barvy, chybějící komponenty, zbytečné příplatkové věže, které se nevejdou do krabice, nesmyslný insert, papíroví hrdinové…) Ach jo. 

18.2.2024 09:58:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Proto jsem rád ,že další expanze v CZ nebude.Za prvé je toho už hodně a za druhé to bude další průser a za to já nehodlám platit.Ty věže jsou opravdu katastrofa, nepřijde mi normální platit tolik za hru a opět si dodělávat xx věci …o barvách nemluvě.

18.2.2024 11:35:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Pane jo to je šok….jako rady vážně někdo čekal, že barvy budou totožné? Kdy se to naposledy někomu povedlo? 

Mimo TCG segment, který stále nevím jak to dělá.

Je to u každé hry a všichni se furt divíme. Proto sám moc nemám rád dokupování expanzí a raději prodám co mám a vezmu vše z nového tisku.

Jako vážně, to není nějaká hana výroby, to je prostě fakt a rozhodně to není úmysl. Vždy je snaha ty barvy zachovat, ale prostě není to zřejmě v silách výrobců deskových her.

18.2.2024 11:50:45

@Korenar je fajn, že se ti někdo za nemálo peněz vydělá na hlavu, a ty ho ještě omlouváš. Ono kdyby šlo jen o ty barvy, tak asi vem to čert, jenomže tady se ty průsery stackují a není jich málo.

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

18.2.2024 12:38:59

Ja ho neomlouvam, ale je to letity fakt. Sam jsem byl takto nasrany uz mnohokrat. 

18.2.2024 13:08:26

Otazka je, cemu to vadi? Ja jsem Euthii nejaky ten patek nehral, ale nemyslim, ze by to zasadne borilo hru. To, ze jsou papirove desky hrdinu jsou neskutecny fail a ojeb returning backru, o tom zadna, ale toto je mi celkem jedno.

18.2.2024 16:19:24

Ja jsem celkem nakrklej z absence plastovych stojanku na kartonove figury. Bych necekal, ze nekdy tohle reknu :D Ale je to asi jedina moznost, jak to nekam vzit hrat, pac brat tri krabice…to se proste neda.

18.2.2024 17:54:29

@Korenar je normalni, ze se odstiny lisy lehce, takze to jde poznat az pri blizsim zkoumani. Tady se ale lisi fakt brutalne. Jeden by si rekl, ze treba alespon probehla nejaka produkcni zkouska tisku, ale zrejme ne :(

Proc to vadi? Protoze v rozsireni je jen jedna nova zlata karta, takze podle vrchu baliku bude hned poznat, zda je mozne udelat kombo, nebo ne. 

18.2.2024 20:01:51

Ano, barevně se to líší brutálně a já jako výrobce bych chodil kanálama - nicméně SFG má evidentně kůži od hrocha a klidně už zveřejňuje místo omluv zárodek další kampaně. Ale když dáme emoce stranou - my vyzkoušeli několik her přes víkend a podle našich zkušeností to překvapivě vadí jen u některých komponent. Záleží taky na stylu pořadačů. Kde to ale pro drtivou většinu scénářů vadí ze všeho nejvíc jsou zlaté rukavice. S těmi se totiž hraje různými způsoby a jsou pak ve hře aktivně viditelné, nejsou v pořadači a zároveň jsou smíchané ty ze základní hry a z rozšíření. Obzvlášť v sólovém a kooperativním módu, ale i jinak.

Přemýšlím, jestli by nám stačilo, ať nám pošlou v nových barvách zlaté karty… Co myslíte, že ještě do hry jako takové je vážný problém?

P.S.: Všimli jste si, že dokonce významně kolísá tloušťka kartonu? I v rámci rozšíření, natož aby pasovala na základní hru…

18.2.2024 21:22:53

@Dansemacabre Dneska jsem balil karty a skoro bych se hadal, ze tech zlatych bylo mnohem vic nez jedna :D

18.2.2024 21:58:38

@Bloud jedna ve smyslu jeden typ. 

@milancaputu s opravenym cimkoli bych moc nepocital. Ta nova kampan je ale fakt spis vysmech… Nebal bych se ale, ze to neprodaji, problem s expanzi maji zejmena returning backeri, kterych je mensina. Lidi, co koupili rozsireni i se zakladem, maji vsechno v jedne barve a vsechno na leskle ctvrtce misto kartonu, takze nemaji s cim porovnavat. Muzeme se jen dohadovat, jestli pristi rozsireni nebude tistene rovnou na toaletnim papire.

18.2.2024 23:56:14 | Upraveno autorem (porovnej)

To mi prijde podobne jako 2.rozsireni pro Boj o Bradavice. Tam taky barvy uplne ulet a karty papirove low cost a to ae vsechny smichavaji do jednoho baliku, takze des bes.

Nechapu ty hrdiny….ja myslel, ze desky hrdinu maji byt dvouvrstve, ale tady nekdo psal, ze jsou papirove?

Mam svou bednu jeste nekde na cestach, tak se nemuzu podivat.

19.2.2024 07:50:09

Ach jo, kdyby ty karty aspoň byly klasické 63,5x88, tak by šly obalit do neprůhledných a různě barevných obalů..

20.2.2024 08:24:28

Vybíráme z Bazaru

Rone
Rone
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas