Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy - Pocity - Zažitky

Ahoj, 

prosím podelte sa o svoje dojmy a pocity z hrania Euthie s rozširenim FP & CS pre tých , ktory vlastnia len základ a rozmýšlaju nad rozširenim  a nova kampan SFG by bola pre nich dobra priležitost.

12.2.2024 07:12:04

@mikeoldfield rozšíření je naprosto super. Ty nové scénáře mě osobně baví mnohonásobně více než ty v základu, navíc je tu vylepšená hra pro jednoho hráče.

12.2.2024 07:20:23

Za mě asi takhle. Kooperativní režim, kvůli kterému každou hru primárně hraju, je rozhodně lépe vyřešený než tomu bylo v základu. 

Zde to byl vlastně takový hybridní sólo mód - pro více hráčů na jedné mapě.  

V rozšíření jsou scénáře, kde lze spojit síly a bojovat současně proti vybranému nepříteli anebo nepřátelům, to když karetní modifikátor střetu vygeneruje další ošklivou tvář. 

Nicméně ani tak mi nepřijde součinnost hrdinů nějak zvlášť vtahující a sofistikovaná. Pokud by někdo striktně preferoval kooperativní herní rámec, zrovna Euthii bych mu tedy určitě nedoporučil.  

18.3.2024 13:08:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Pokud máš nahraný hodně základ, tak to rozšíření je super. Ty nové scénáře jsou fakt skvělé a obě nové postavy velmi zábavné. Ale pokud nemáš nahraných 20+ her základu, tak to podle mě není must-have

21.3.2024 22:39:01

Vybíráme z Bazaru

Marvel Champions (Core+RedSkull+6 hrdinů) obaleno
Marvel Champions (Core+RedSkull+6 hrdinů) obaleno
Akt. cena: 1666 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas