Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybí vám NECROMANCER HERO kit? Postup řešení

Ahoj, toto vlákno zakládám, jelikož chybějící NECROMANCER HERO kit zřejmě není žádná rarita, ale naopak se děje až moc často. Byl to i můj případ. Řešilo se to i ve vlákně UNBOXING, kde se řeší vše možné a tak se obávám, že to tam zapadne.

Pokud se domníváte, že máte na NECROMANCER HERO kit nárok, kontaktuje SFG přes jejich customer support zde:

https://steamforged-games.gorgias.help/en-US/contact

Následující den jsem obdržel od nich pozitivní odpověď s tím, že mi jej dodatečně zašlou.

Hodně štěstí! :-)

9.2.2024 18:57:02

Zapoměl jsi napsat, že na to mají lidi pouze nárok při zakoupení na KS,docela podstatná informace.

9.2.2024 19:52:25

@Kometo.Nakaši 

To není úplně pravda. Já jsem LATE PLEDGE backer ALL-IN na Gamefoundu.

9.2.2024 20:05:14

V tom případě jsi to získal podvodem.Je na GF jasně napsáno , že tam nárok na něj není .Nechápu stále lidi, co brečí a stěžují si, že ho nemaji.Kdyz to bylo od zacatku kampaně jasně oznámeno.

9.2.2024 20:21:02

@Kometo.Nakaši Dovolím si nesouhlasit

A) Ohrazuji se vůči přirovnání mne k podvodníkovi. Nikdy jsem v životě nikoho neokradl, ani nepodvedl. To nemám v povaze.

B) Chápu tvůj postoj, nakoupil jsi několik NEKRO kitů jako investici. Kdo by jich taky kupoval tolik, aby je za nákupku mohl prodat? Odpovím ti … nikdo :-) i šmelina je riziko podnikání. 

C) V KS kampani je u Nekráka psáno “Free gift for core, all-in & both returning backer pledges. Free only during the live campaign” … přeloženo, Nekráka máš zdarma jen v průběhu KS kampaně, tzn je to trochu jinak než píšeš. Cena ALL-INu byla v průběhu KS £336.

D) Na GF je v popisu ALL-INu jasně psáno, že součástí pledge je Nekrák. Cena ALL-INu byla £349. Tzn já ho nemám zadarmo, ale už jsem si musel v rámci ALL-INu za něj zaplatit.

E) Pochybuju, že SFG dává Nekráka každému, kdo jim napíše. To by byli hlupáci. Jednoduše si zkontrolovali můj pledge a zjistili, že mám na něj nárok :-)

9.2.2024 21:35:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Tady souhlasim s tim co pise @wwwondry 

Nekro mel byt zadarmo u vseho kdyz se to podporovalo na KS jako bonus pri live kampani.

Pokud to clovek podporoval az v late pledge na Game Foundu, tak tam uz nekromancer zmineny u zadneho pledge neni (kdyz se rozklikne na obsah pledge), KROME All-In, ve kterem zmineny je. A zadne (only during live campaign) u toho napsane uz neni.

All-In by melo byt proste All-In a je jedno jestli to clovek podporil na KS nebo GF, rozdil byl jen cena toho All-In. Kdy na GF to bylo o neco drazsi, prave proto ze uz nebyl Necromancer zadarmo jako soucasti All-In, ale byl soucasti za cenu vyssi ceny All-In.

9.2.2024 22:12:58

V late pledge se dal dodatečně dokoupit (už nebyl zadarmo). Tady jde spíš o to že si ho někdo dokoupil a stejně ho nedostal. 

9.2.2024 22:48:26

Necro byl bohuzel zmineny a odkazovany i v tabulce a “navodu, jak vybrat pledge” na gamefoundu pro returning backery. Takze nakonec mozna posilaji vsem, kdo se ozvou, protoze zkratka v kampani poskytli zavadejici informace.

12.2.2024 09:29:53

Hale, nedělej tu lidem falešné naděje, jasně tam bylo napsáno hned nahoře že Necro je jen u KS,už vidím jak SFG jelo dalších 400ks Necromanceru pro lidi, kteří neumí číst 😀

 

Navíc ja jsem hned při objednávce 5x nekra koupil, zajímavé že já jsem to pochopil hned a pak tu pulka lidi brečí kvůli své blbosti.

12.2.2024 13:15:22 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kometo.Nakaši já myslím, že všichni tu chápeme, že se snažíš obhájit svůj přeprodej, ale pokud to tam mohlo být napsáno jakkoliv nejasně, tak prostě postavu lidem doposílají co je na tom špatně?

12.2.2024 13:22:36

@Kometo.Nakaši Opakuješ, že je to chyba lidí, kteří neumí číst, přitom přímo na tom Gamefoundu necro jako součást pledge uvedený střídavě byl a nebyl podle toho, kam se člověk zrovna díval, a bylo to zavádějící. Přímo na těch stránkách proti sobě stála dvě protichůdná tvrzení a je jen dobře, pokud se k tomu postaví vstřícně a chybu napraví tím, že minimálně lidem, kteří se ozvou, toho necra pošlou. O zisk z prodeje těch svých se bát nemusíš, sám jsem si jednoho rezervoval ;) 

Navíc to rozšíření nepřišlo ani lidem, kteří měli zaplacené all-in. 

12.2.2024 13:23:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Hale to já vím, já jen říkám že já jsem to pochopil hned , tak proč jste to nepochopily vy?

 

O zisk se opravdu nebojím, i kdyby mi to leželo doma rok, tak mě to fakt netrápí :-)

 

Neber si to osobně , já píšu jak to je.Za mě tam bylo jasně k pochopení ,že po KS se musí Necro koupit.

12.2.2024 13:34:43

Bylo to pochopitelné pro lidi, kteří kampaň sledovali na Kickstarteru, kde to bylo zmíněné. 
Na Gamefoundu oproti tomu tahle informace jasně komunikovaná NEBYLA a navíc tam zkopírovali část obsahu z KS, takže vznikl zmatek podle toho, kam se člověk zrovna kouknul. 

12.2.2024 13:48:30

@Kometo.Nakaši U All-inu byl necro i v Late pledgi,akorát tam nebyl free, bo All-in byl o něj dražší, na tom není nic k nepochopení.

12.2.2024 13:49:09

UMMA

 

JA SE NEBAVIM O ALL IN, ALE O OSTATNÍCH PLEDGE.

12.2.2024 14:06:49

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

Důvodem bylo z našeho pohledu slovní napadání (zesměšňování, dehonestace atp.) osoby či skupiny osob.

12.2.2024 17:24:34

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

Důvodem bylo z našeho pohledu zbytečné použití vulgárních či podobně nevhodných slov.

12.2.2024 17:43:37

Ahoj, jen bych se s vámi rád podělil o timelinu a průběh reklamace, aby jste věděli, co můžete očekávat.

8.2.2024 - nahlášení chybějícího KIT SFG

9.2.2024 - odpověď SFG, chtějí znát adresu doručení

13.2024 - odpověď SFG, Nekro KIT mi zašlou

21.2.2024 - SFG si vyžádalo “carton number” a fakturu z krabice. Poslal jsem jim fotku z obou krabic, jsou na nich EAN kódy - snad je to co chtěli. Fakturu jsem v krabici neměl, takže jsem jim její kopii nemohl poskytnout.

21.2.2024 (večer) - obdržel jsem tracking info FEDEXu, váha 1KG, takže přepodkládám, že Nekrák je už na cestě a absence faktury jim nevadí :-D

 

21.2.2024 20:45:22

Ja to mel trochu naopak, 9.2. jsem jim napsal, ze mi chybi, pak 12.2. odpoved zda bych poslal cisla na krabicich (jeste ze jsem si je vyfotil po vyzvednuti, jinak uz bych je nemel, protoze jsem je pres vikend vyhodil). 12.2. jsem jim tedy ty cisla poslal a od te doby ticho po pesine. Nejak na to nespecham a je mi jasne ze toho maji hodne, tak jim dam jeste cas do konce unora a pak se kdyztak zkusim pripomenout.

22.2.2024 09:52:00

Kdyby měl někdo zájem, tak se mi jeden Necro uvolnil (konečně uznali reklamaci). Prodávám, za kolik jsem koupil tady na ZH od překupníka, 850,- včetně Zásilkovny.

26.2.2024 12:18:39

Jsem na tom momentalne jako @Lázik , taky čekám co se bude dít dál :)

28.2.2024 13:23:21

Už mám balíček na cestě. Má 1kg, takže počítám, že to bude nekromancer. Opět dopravce je Fedex.

8.3.2024 11:46:52

Tak v pondeli nekromancer prisel.

13.3.2024 21:45:38

Vybíráme z Bazaru

Duna Impérium + Vzestup Iksu, Nesmrtelnost a proma
Duna Impérium + Vzestup Iksu, Nesmrtelnost a proma
Akt. cena: 4200 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas