Eruption - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Stratus Games
Autoři: Chris James
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Eruption vs Survive!: Escape from Atlantis

Pokukuju po jedné z těchto dvou her.. Nemáte někdo s oběma zkušenost, případně jednu z nich doporučit. Dík za příspěvky.
29.11.2011 13:42:04

rbx

divisek
hmm, tezko rict. Survive jsem hral a je to extremne skodici zalezitost :-) Alespon me to tak prislo. Eruption mi prijde jako mirne slozitejsi s vicero moznostmi. Musis nejen odklanet proud lavy pryc od sve vesnice pokladanim dilku, ale stavet ji barikady, hasit pozary, snazit se skodit ostatnim. Do toho jsou tam myslim environment karty jako treba dest apod. Prijde mi to uplne jine. Survive je vlastne jen o tom, jak rychle se dostanu na lodicku a s cim pohnu driv, pripadne jak uklidim sve panaky z nize polozenych mist do vyssich.

29.11.2011 14:02:48

rbx
Já potřebuju právě nějakou škodící hru:-) Eruption se mi líbí už podle fotek a zas na Survive jsou tady na Zatrolkách dost pozitivní ohlasy. Holt budu muset počkat na nějaké dojmy z této hry. Každopádně díky.

29.11.2011 14:20:40

rbx

divisek
ja si tuto hru chci poridit, ale jeste jsem se nedostal do obchodu, furt trcim doma a jsem nemocen bud ja, nebo nekdo jiny z rodiny. Takze pak dam echo.

29.11.2011 14:44:19

rbx
Tak doufám, že tam na mě nějaká zbude :-) počkám tedy na recenzučku a pak se rozhodnu..

29.11.2011 14:54:53

PJ

Pompeje
Ještě existuje jedna hra s podobným tématem:

http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/downfall-of-pompeii-the-925/ tam vhazuješ lávou a popelem seškvařené paňáci přímo do vulkánu ;-)

29.11.2011 14:57:20

PJ
Tak ta sopka vypadá brutálně :-) každopádně graficky se mi líbí více eruption.. A herně nemůžu zatim posoudit ani jednu.. Ale představa jak protihráči hážu figurku do sopky.. Mno :))

29.11.2011 15:06:27

Vybíráme z Bazaru

Delta
Delta
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 6 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas