Eldritch Horror: Strange Remnants

xxxxxxxxxo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Eldritch Horror: Strange Remnants - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Eldritch Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Ahoj nemá někdo představu, zda se chystá ofiko překlad i tohoto rozšíření?
27.3.2018 11:10:19

Adept-Astares
No mám pocit, že BF zvažovali vydání rozšíření v 2019, ale řekl bych, že to není úplně jisté, určitě bude záležet na prodeji toho prvního co teď vydali a navíc myslím, že zmiňovali, že by šli spíš do velké krabice (takže Mountains of Madness, Under the Pyramids nebo Dreamlands)

27.3.2018 11:32:38

Froggery
Díky za odpověď, bohužel jsi mě moc nepotěšil :/ trošku jsem do EH šel naivně s tím, že to bude s rozšířeními lepší, ale jsem beznadějný optimista, tak budu doufat :)

27.3.2018 11:51:33

rozsirenie
ja by som bol skor za male rozsirenie, vela ludi co maju kupene velke rozsirenie tak danu dosku ani nepouziva...
male rozsirenia su sikovna a pacia sa mi :)

27.3.2018 13:24:56

:)

Hele diky froggeryho prekladu si to muzete pocestit sami nam se cekat nechtelo a je to naprosta parada od originalu nerozeznatelne super prace ale jasne to vyjde draz :) ale vysledek zato stoji :) lokalizoval sem egypt a ted se chystam na hory xD

27.3.2018 13:54:11

preklady
jsou sice super, jenze - rozsireni 800 + vytisteni prekladu na kvalitni papir 800 + 400 za obaly = a hned jsme na 2000 Kc. A strihani je peklo, a porad to tak nevypada, protoze obaly jsou o neco vetsi, takze jsou videt bile okraje. Koupil jsem si jeste jedno rozsireni - cities in ruins, ale do dalsiho nejdu (nedej boze nejakeho velkeho) - to bych se opupinkoval.

2.5.2019 21:24:06

Preklad Froggery
Ahoj,

celou dobu mi to vrta hlavou. Nemelo by byt misto kosmickeho zarovnani se pouzivat vesmirna/hvezdna konjunkce? Dal by se preklad upravit?

1.3.2020 15:11:56 | Upraveno autorem (porovnej)

p_lichnovsky
Asi ano, uz si nevybavim jaky mozkovy pochody me vedly k tomuhle pojmu, vesmirna konjunkce bude asi lepsi, v tydnu opravim. Dik.

1.3.2020 16:59:00

oprava
Tak přepracováno, snad jsem našel všechny karty, kde se to vyskytovalo. Všechny opravené karty ke stažení zde https://uloz.to/file/JAiVnQn4seKt/oprava-pdf

9.3.2020 13:01:31

Froggery
Diky moc, jeste to vytisknout vystrihat.

9.3.2020 13:03:12

Vybíráme z Bazaru

Malý princ: Udělej mi planetu
Malý princ: Udělej mi planetu
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas