El Grande - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Richard Ulrich
Wolfgang Kramer
Rok vydání: 1995
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupím

Pokud doma někomu leží anglická verze původní hry v dobrém stavu a nemá pro ní využití, napište mi prosím SZ a určitě se domluvíme.

Nebo bych se chtěl zeptat, jestli by někdo nevěděl o podobné hře? Bez zbytečných mechanismů navíc, v českém nebo anglickém jazyce a bez plastových figurek. Díky za případné tipy.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.
15.7.2018 15:45:25

.
Pokud nevadí menší počet hráčů, koukni na King of Siam

15.7.2018 16:05:30

Z bláta do louže
Já jsem u těch svých požadavků zapomněl zmínit jeden klíčový fakt, a sice že ta hra, kterou sháním, musí být dostupná. A to bohužel ten King of Siam není. To El Grande se dá přinejhorším sehnat jako Big Box, ale ta hra mě zase nenadchla tolik, abych za ní dal přes 2000 Kč. Navíc se mi u té Big Box verze nelíbí, že kostičky nahradili meeplama a věž byla v původní verzi taky mnohem hezčí.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

15.7.2018 16:28:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Malcolm
Je v bazaru.

17.7.2018 20:36:49

Bohužel není
V bazaru je německá verze hry a tomuto "jazyku Mordoru" ani já ani moji spoluhráči bohužel neholdujeme.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

18.7.2018 04:18:35

MalcolmReynolds

Poslal jsem ti zpravu.

18.7.2018 10:00:50

Decennial
Zháňam Decennial edíciu, nepredá niekto? Dik

1.10.2018 15:20:47

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny dvě De luxe rozšíření
Hra o trůny dvě De luxe rozšíření
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas