El Grande - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Richard Ulrich
Wolfgang Kramer
Rok vydání: 1995
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaký je?

Přemýšlím o téhle "eurovce", je opravdu tak dobrá? Dá se principem k něčemu připodobnit?
14.9.2009 05:58:25

trohat
pravo nepravo, nikdo ti jej nebude upirat, je to tva vlastni zodpovednost a jak jsem psal v te vedlejsi diskusi, chtelo by si ujasnit priority. Chces tu mit zarez jako hodnotitel za kazdou cenu, jen abys proste s hvezdickami figuroval u co nejvice her nebo hodnotis opravdu zodpovedne s nejlepsim umyslem treba nekoho nasmerovat k hre, ktera by se mu mohla libit, popripade varovat - tohle nebrat!? Vis, jako me tvuj pristup propada podobny, jako hodnotit vyslednym score pocitacovou hru na zaklade vypusteneho hodinoveho dema na internetu.

9.6.2010 15:08:12

...
PROSÍM DIA O SMAZÁNÍ MÉHO HODNOCENÍ V TÉTO HŘE VČETNĚ VŠECH PŘÍSPĚVKŮ V TÉTO DISKUZI POČÍNAJE PŘÍSPĚVKEM OD ANEKENA 8.6.2010 22:12:57
DĚKUJI
prosím už na to nereagujte jen někdo upozorněte Dia že sem to sem napsal
ps. u Cosmicu to nevadí, tam je šest různých vláken a příspěvky tam poměrně rychle mizí, ale tady je vlákno jediné a už sme do něj přidali víc jak pětinu všech příspěvků

9.6.2010 15:14:25

Prosím nemazat
Patří to k místnímu koloritu ZH, že se do sebe lidé občas zaklesnou a i když je to třeba někdy mimo mísu(tématicky), bylo by škoda přijít o tu spoustu zajímavých názorů.

9.6.2010 15:25:20

spory v diskuzích
To byl slabý čajíček, to já měl občas s Ringem v jiných diskuzích ostřejší výměny a ani se mi v téhle diskuzi nezdálo, že by to bylo nějaké osobní a nebo neplodné. Hodně názorů se vyjasnilo. Je ale fakt, že ty diskuze o hodnocení by měli být v tom vedlejším vláknu co trohat založil.

9.6.2010 15:30:04

spory
dyt tohle nebyla ani zadna hadka:-)

9.6.2010 15:51:42

Ringo
nebyla, ale pokud jsou ty hvězdičky tak důležité jak tvrdíte (což si pořád nemyslím, ale tady a hlavně vedle to několikrát zaznělo, a některé argumenty uznávám), tak pak tam moje hodnocení opravdu nemá co dělat.
Moje motivace opravdu byla pouze hodnotit a ne vytvářet zodpovědné hodnocení pro někoho, kdo se bude rozhodovat o koupi.

9.6.2010 16:10:19

trohat
chapu, hodnotit, jenze tim ze s tim hodnocenim jdes na verejnost, chce to i nejakou hlubsi zaminku dat jednu hvezdu nez jen to, ze jsi to hral jednou a nejak jsi poradne ani nevedel co deal t a jeste jsi dostal napraskano, uaaa, zbytecne de hodiny, nuda, pul hvezdy a vic ani tuk:-)

9.6.2010 17:51:18

Vybíráme z Bazaru

Cosmic Encounter + 2 rozšíření
Cosmic Encounter + 2 rozšíření
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas