Ekö - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Sit Down!
Autoři: Henri Kermarrec
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O čem to je?

Za mě jednoznačně TOP 09! A to Kalouska moc nemusím!

Válečná hra pro 2-4 hráče? Ano!
Abstraktní hra pro 2-4 hráče? Ano!
Budovatelská hra pro 2-4 hráče? Ano!
Horst Fuchs by ze mě měl radost? Ano! :-D

Jinak jsou to vesměs šachy křížené s dámou zmutované ortodoxní war game mechanikou (hexy atd.) a jemně dokořeněné pouštní orientální mystickou tématikou z jiného universa...

Věci jako modulární herní plán a několik miniexpanzí už v základu raději zmiňovat ani nechci, nebo mi to už fakt nikdo neuvěří. ;-)

Tahle hra je na celý život. Když už si konečně myslíte, že zvládáte všechny taktiky na té nejvyšší úrovni, příjde nějakej usoplenec a vyklepne vás jak šutr z bagančat.

A jaké jsou vaše postřehy?
1.6.2016 18:43:21

wow
krásně řečeno, zatím jsem nevyhrál a to byli partie ve kterých se střídalo vlastnictví předposledního bodu třeba 3x. Super zvraty.

1.6.2016 21:44:58

Mně tedy, díky možnosti pouze překážkami omezenému pohybu a různorodosti druhů akcí které lze v akční fázi vykonávat, žádné konkrétní strategie při čtení pravidel nenapadaly. Pravda, při hraní se určitě strategie vyloupnou, aby mohly být následně zaručeně rozcupovány :-)

1.6.2016 22:36:55

ruy

toto je krasa
..pokial co vo dvojici sa kruto tresta kazdy zly tah - no vlastne na prehru staci 1 chyba, tak pri hre viacerich hracov pribuda este ocakavanie ake vedlajsie ucinky bude mat superov tah na moje kamene a ake nove cesty mi otvori, pokial sa k nim este stihnem dostat :)

18.6.2016 17:21:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Ground floor
Ground floor
Akt. cena: 230 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas