Ekö - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Sit Down!
Autoři: Henri Kermarrec
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mody a moduly

Tak po nejakej dobe.. v hre 2 hracov rozhodne odporucam setup v mode, v ktorom sa hraci striedaju v pokladani a zaberani policok. Inak by som to uz nehral. To same tvorba mapy.
Co sa modulov tyka, 2-4 zo 7 v hre (aj pre 2 hracov, hlavne s vyssie uvedenym setupom) je pre skusenych imho tak akurat na fajn brain-burn:D
Ak sa 2 hraci striedaju vo vybere po 2 extra-tajloch do hry, (alebo klido nahodne), tak ta znovuhratelnost je pak nekonecna..
S odstupom casu mam za to, ze je to nie len vynikajuce v 3 hracoch, ale aj v 2..brutalna strategicka hra..
..nejake vase pokrocile postrehy..?))

13.9.2016 23:20:54 | Upraveno autorem (porovnej)

testnuto
má to něco do sebe

14.9.2016 12:42:50

prosba
zrovna tuhle hru bych si na deskofobii live hrozne rad vyzkousel. bude na pujceni?

14.9.2016 12:56:05

..
bude

14.9.2016 14:09:10 | Upraveno autorem (porovnej)

ruy

kruci jak ja vam zavidim
Ze to mate s kym hrat...
Krasna skatula na mna kuka z regala a polovicka len brble ze na to ona nema priestorove videnie...
=)

14.9.2016 20:43:39

se ženou to nehraju
to jsem ani nezkusil :)

14.9.2016 21:21:23

ruy

asi
ju vymenim ...
:)

16.9.2016 00:09:13

Vyzkoušeno
Tak jsem zakoupila, hra se mi moc líbí, vizuál a komponenty jsou moc příjemné. Pravidlově jednoduchá, ale moje drahá polovice po první hře prohlásil, že je to moc jako dáma (?) a že ho to moc netáhne. Škoda, budu mít problém na tuhle hru najít spoluhráče, ale hned prodávat se mi jí nechce. Zkusím jí ještě doma prosadit. Třeba časem...:-)

1.10.2016 10:05:51

Vyzkoušeno
Tak jsem zakoupila, hra se mi moc líbí, vizuál a komponenty jsou moc příjemné. Pravidlově jednoduchá, ale moje drahá polovice po první hře prohlásil, že je to moc jako dáma (?) a že ho to moc netáhne. Škoda, budu mít problém na tuhle hru najít spoluhráče, ale hned prodávat se mi jí nechce. Zkusím jí ještě doma prosadit. Třeba časem...:-)

1.10.2016 10:05:53

Vyzkoušeno
Tak jsem zakoupila, hra se mi moc líbí, vizuál a komponenty jsou moc příjemné. Pravidlově jednoduchá, ale moje drahá polovice po první hře prohlásil, že je to moc jako dáma (?) a že ho to moc netáhne. Škoda, budu mít problém na tuhle hru najít spoluhráče, ale hned prodávat se mi jí nechce. Zkusím jí ještě doma prosadit. Třeba časem...:-)

1.10.2016 10:05:53

Vyzkoušeno
Tak jsem zakoupila, hra se mi moc líbí, vizuál a komponenty jsou moc příjemné. Pravidlově jednoduchá, ale moje drahá polovice po první hře prohlásil, že je to moc jako dáma (?) a že ho to moc netáhne. Škoda, budu mít problém na tuhle hru najít spoluhráče, ale hned prodávat se mi jí nechce. Zkusím jí ještě doma prosadit. Třeba časem...:-)

1.10.2016 10:06:07

dáma
je vlastně dost náročná hra. Pokud to chceš hrát fakt dobře. Já ne, ale podobností s dámou v eku moc nevidím.
Škoda, za mne je to opravdu pecka tohodle roku, můj objev. Vím, že to není letošní hra, ale letos jsem ji zahrál, už dostkrát a opravdu mne baví.
Moc často nevyhrávám.

1.10.2016 12:25:45

Vybíráme z Bazaru

Kronika zločinu 2400
Kronika zločinu 2400
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas