Earthborne Rangers

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Earthborne Rangers - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Earthborne Games
Frosted Games
Autoři: Adam Sadler
Andrew Fischer
Andrew Navaro
Brady Sadler
Brooks Flugaur-Leavitt
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kampaň na dotisk základu + rozšíření

Dnes spuštěno. Timeout za 21 dní.

https://gamefound.com/en/projects/earthborne-games/earthborne-rangers-reprint?ref=homepage-featured_1

23.1.2024 19:12:10

Pobavily mě ceny add onů. Funky.. playmaty a miniatury úplně mimo.

Také cena hry +200$ za karetku je dost, prostě zkouší limity... kupce si však najdou :) 

23.1.2024 19:38:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Ve skutečnosti je to ještě o dost víc, protože tam není poštovné 16$ a daň 21%.

23.1.2024 19:48:42

Zase asi není třeba brát ten herní all-in, další Rangery a duplicitní karty nepotřebuju, za hru s tím rozšířením a poštou s daní mi to vychází kolem 4 tisíc, což sice není málo, ale je to srovnatelné s nákupem dvou cyklů Arkhamu a jiných karetek.

23.1.2024 21:56:40

Netvrdím, že cena je nízká, ale je to dáno jejich filozofií eko-friendly přístupu k výrobě i dopravě. Vyrábějí to v Německu, což je určitě dražíš, než-li z Číny. Za mě zcela v pořádku. 

Cena miniatur je asi vysoká, protože je to dosti okrajový add-on. Není to tak, jako když CMON vychrlí miliony PVC miniatur v rámci jedné kampaně. Tyhle jsou cínové a vyráběné v Británii.

Playmaty přiznávám jsou dražší, ovšem též vyrobené z přírodní gumy (ať už je tím myšleno cokoliv :-D), na druhou stranu jsou docela nepotřebné.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

23.1.2024 21:57:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Ano, je to tak jak píše Kodak. Cena v řádu běžných LCG. Komplet cyklus pro nás cca 137$ se vším všudy. Což je o jednotky stovek dražší, než karetky od FFG. Otázka je, jak to pak bude vypadat v retailu.

23.1.2024 22:48:34

No já jsem Core kupoval výrazně levněji než byl v kampani u Černého rytíře (za 1500). Chtěl jsem napsat, že expanzi jsem nikde neviděl, ale teď jsem zjistil, že ji ještě nevydali a půjde až s touto kampaní. Takže si spíš počkám na retail, maximálně si vezmu něco kosmetického s errata packem, podle poštovného.

24.1.2024 10:00:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Mám to stejně, základní krabice i card doubler se dá u nás pořídit levněji než aktuálně v kampani, takže bych čekal, že rozšíření se sem nějak dostanou a nejspíš to nebude vycházet dráž než v kampani.

24.1.2024 11:16:28

@altaon ahoj, kde se to u nás prosímtě dá sehnat? 

Věříte, že by to mohlo vyjít česky?

24.1.2024 11:18:58

á, pravda, koukám, že skladem základní krabice asi nikde není. Tak to se omlouvám za mystifikaci. 

Česky to podle mě nevyjde, ale třeba se pletu :) 

24.1.2024 11:20:52

maty608 já si to objednal ve svete deskových her a čekám ted na dodání

24.1.2024 11:42:07

@loix1 dávali ti vědět, kdy by to tak mohlo dorazit?

24.1.2024 11:52:59

@maty608 nejaké dva týdny 

24.1.2024 11:55:31

Nevim no. Podle mě je lepší to koupit teď v předobjednávce a mít to pořešený až ke dveřím, než to pak složitě lovit někde po kouskách v retailu. 

Patnáct stovek je hodně dobrá cena, ale to je extrém. V průměru ta základní krabice šla za +- dva litry a stejně to zmizlo rychle. Pokud si to chci fakt zahrát, tak se na to nedá spoléhat.

Druhá věc je, že zrovna tyhle kluky bych raději podpořil víc napřímo, než přes celý dodavatelský řetězec. Zaslouží si to. 

24.1.2024 12:10:35 | Upraveno autorem (porovnej)

No vzhledem k tomu, že se dá pořídit card doubler, tak bych v ty expanze věřil. A těch základů bylo minimálně 7 a několik týdnů, tak to nebylo tak žhavé. Obecně doporučuji kolem doručení KS koukat právě na černého rytíře, ve vyhledávání se moc nezobrazuje ale ceny mají většinou velice dobré. Ale samozřejmě přímou podporu ocení vydavatel více.

24.1.2024 13:57:02

Tak nakonec téměř jeden mega $. Na karetku supr výsledek, zvlášť pokud chceme i další rozšiřování ER v budoucnu. Čekal jsem, že to bude víc než posledně, ale že o tolik jsem nečekal. 

14.2.2024 08:34:24

ak by někdo měl zájem tak 2 ks jsem viděl na světe deskových her

28.2.2024 14:45:39

Charitativní aukce

Cirkus na kolečkách - dobročinná aukce
Cirkus na kolečkách - dobročinná aukce
Akt. cena: 1000
Končí za: 13 hodin

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Iron Clays 100
Iron Clays 100
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas