Earth Reborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Z-Man Games
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Uložení komponent v krabici...

Docela by mě zajímalo, jakým způsobem se mají optimálně ukládat komponenty v dodaném umělohmotném pořadači (fotka, jak to tam máte uskladněno).

Pochopitelně není problém to tam všechno naskládat, ale u některých "prolisů" jsem nepochopil, na co jsou. Malý žetony přijdou do pytlíků, dílky místností do těch "správných" přihrádek.

I výrobce na svých stránkách nabádá, ať si kupující lámou hlavičky nad tím, co kam dát.
14.2.2011 07:20:22

Youtube návody na všechno

http://www.youtube.com/watch?v=NrykB9o18eg&feature=related,

P.S. NaYoutube je návod snad úplně na všechno. Zrovna včera jsem třeba náhodou narazil na Jak míchat karty v obalech (facepalm)

14.2.2011 07:37:15

uspořádání
Já to tam prostě naházím, je to nejrychlejší a setup to nijak nezbrzďuje. Samozřejmě většinu dílků dám do otvorů na jejich velikost, ale s těmi menšími se nijak nepářu :)

14.2.2011 09:21:17

to Havelock
Díky za vysvětlující link.

Takže do těch pro mě nejasných prolisů patří malý žetony na stojačku a oboje kostky. A ty 4 zástěny se dají rozdělit na 2 hromádky (ne jen na 1). Zajímavé.
To by mě asi netrklo :-). Klobouk dolů před takhle vymyšleným pořadačem.

15.2.2011 07:36:49

krabica
no je to vymyslene dost zaujimavo, ale ja to skladujem nastojato, takze som vsetky male zetony a kocky musel aj tak dat do sacikov. V tych prelysoch tie male zetony nedrzia prilis dobre.
Mohli vymysliet este nejaky samostatny usporiadac na drobnosti, ktory by zapadol do toho oddelenia.

15.2.2011 13:19:08

Vybíráme z Bazaru

Blitzkrieg! + Nippon Expansion
Blitzkrieg! + Nippon Expansion
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas