Earth Reborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Z-Man Games
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

1. scénář

Včera jsme hráli první scénář - po úvodní debatě, jak vlastně funguje fáze aktivace, což jsme nakonec s přispěním místní diskuze vydedukovali, nám zůstala jeden takový pofidérní návrh.
Proč hráč Salemitů nevběhne do místnosti se Vasquezovou a nezabije ji? Nakonec jsme se dohodli, že Vasquezovou může aktivovat pouze Einstein, jak je uvedeno ve scénáři. S ohledem na cíl scénáře je to takové trochu nelogické. Ale zase s ohledem na popsané motivy postav je logické, že tam Deeler nevběhne - nejprve se pokusí zastavit Einsteina.
20.12.2015 19:03:34

téma scénáře...
Pokud by scénář umožňoval, aby, jak říkáš. salemitský hráč mohl zabít Vasquezovou, tak by to bylo dost nefér vůči Noradu, který ji nejprve musí najít (1 cimra ze 3)

Není moc zajímavých (scénářových) témat, kde by se dal použít jen pohyb a boj zblízka. Pokud by ji chtěli Salemité zabít, tak to udělají rovnou a nebudou ji nikde zamykat :-).

21.12.2015 07:58:20

...
Ano, přesně to jsem taky říkal. Byl to jen takový dotaz (navíc paradoxně hráče Noradu), proč k ní vlastně nevběhnu a nezabiju jí.

Možná jsem to měl dát spíš do diskuze než otázek :)
A je pravda, že Norad je v tomto scénáři už tak docela v nevýhodě (aspoň jsme měli takový dojem).

EDIT: A v popisu vítězných podmínek Salemitů chybí něco jako "Einstein zemře a Vasquezová nebyla osvobozena".

21.12.2015 08:22:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Raptor
Raptor
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas