Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon Board Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 63x (Seznam vlastníků)

Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Bill Slavicsek
Mike Mearls
Peter Lee
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karty

Nemáte naskenované karty? Chtěl bych si je udělat v Cz
29.10.2014 17:00:40

překlad
Jsou tu vylepšené karty pokladu od uživatele acedrac. Jsou ke stažení ve formátu PDF. Asi bych začal s překladem u nich :D. Zbytek karet bysme mohli naskenovat na etapy (každý něco).

29.10.2014 18:16:40

Překlad
Taky mě napadlo, jestli to pro ostatní má cenu to překladat. Jde mi o to, že bych si je přeložil pro sebe a když už bych je měl předělané, vložil bych je sem. Moje Aj není dobrá a nechci při hře laborovat, co které slovíčko znamená.

30.10.2014 14:38:11

karty
Pánové,měl bych nějaký materiál,ale je to v ruštině. Jsou v jpeg a nebo v psd. Nevím ovšem jestli je to komplet. Když tak mail vance@seznam.cz Jo a já bych měl o karty enormní zájem,pokud byste je udělali a myslím že bych nebyl sám.

30.10.2014 21:33:15 | Upraveno autorem (porovnej)

ahojte
Pokiaľ vám ide o preklad textový, tak ten je už hotový nejaký ten piatok v sekcii Ke stažení (http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/dungeons-dragons-wrath-of-ashardalon-board-game-1490/k-stazeni/karty-treasure-4640/)

Ak chcete grafické podklady (originálnych aj vylepšených) kariet pokladu, tak môžem poslať, ale robil som to trošku komplikovane cez PS aj AI, takže neviem či máte oba programy, resp. by ste si museli v PS dať české texty nanovo. Ak by mal niekto záujem, tak SZ :).

31.10.2014 07:39:45

Karta
Zkouška, jen kvalita stoji za... Zkuste mrknout:
http://jackscary.rajce.idnes.cz/Karty#karta.jpg

31.10.2014 15:15:31 | Upraveno autorem (porovnej)

karta
To není vůbec špatné,na hru to přeci stačí,důležité je že tomu budou lidi rozumět. Tedy to je můj názor.

31.10.2014 23:19:24

Problém
Tak nastal problém, ktery jen tak nevyřeším, tak že to padá. (Jaký, bych nechal radši bez odpovědi)

3.11.2014 22:50:54

@Jack Scary
Takéto odpovede sú vždy na nezaplatenie. Teraz budem hodinu rozmýšľať, či Ti hru ukradli, polícia Ti zabavila PC alebo X ďalších možností :/.

4.11.2014 08:00:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Sry
Já vím, sry

4.11.2014 08:23:00

Karty
Jaká škoda,jaká škoda...

4.11.2014 15:04:20

CZE karty
Ahoj, tak jsem se pustil do vkládání českých textů do grafiky. Téměř hotových je prvních 50 karet. Ještě nejsem spokojený s obrázky hrdinů a nemůžu nikde najít ten symbol WoA karet před počtem karty.

Ukázka: http://s32.postimg.org/oj6kqik7p/001.png

10.5.2016 13:38:15

Wolfheart
Dovolím si rýpnutí. Nešlo by to přeložit do češtiny? Text na kartě je v jakési hatmatilce, která nemá s češtinou prakticky nic společného. O překlepu na ukázané kartě se radši nezmiňuji...

10.5.2016 16:07:09

aradraug
Texty jsou COPY PASTE, stažené zde. Ano, překlad vypadá na lehkou úpravu z Google překladače (otrocký překlad), ale nic jiného teď nemám. Na všech kartách je Drizzt (byl jako jediný zpracovaný na šabloně). Toho Clerica/kněze jsem zkoušel naskenovat a upravit tak, aby nebyl "tečkovanej".
Můj překlep (OROČ) opraven.

10.5.2016 20:58:54

Překlad
Zdravím
Překlad hry mě trval zhruba měsíc a Google překladač jsem nepoužíval. Uznávám, že přes několik kontrol, v něm nacházím chyby ještě dnes během hraní.
Korekturu správné gramatiky jsem si od žádného "experta" na česká jazyk nenechal udělat. Tak abych porozuměl významu karet pro hru, mě to osobně stačí ;-)
Budu rád, když tuto pomyslnou rukavici kdokoliv z Vás zvedne a dovede překlad k maximální dokonalosti sobě vlastní. Každý přece děláme vše, jak nejlépe umíme.

11.5.2016 08:36:40

Vybíráme z Bazaru

Ptačí říše
Ptačí říše
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas