Dungeon Twister

xxxxxxxxoo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Dungeon Twister - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Edge Entertainment
Nexus
Pro Ludo
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

máte někdo nějaké rozšíření? Které je nejlepší? Je třeba je postupně kupovat chronologicky jak vychazely nebo to nemá na nic vliv a můžu si koupit hned třeba 4. rozšíření?
27.8.2009 20:22:13

Rozsireni
Nazdar, rozsireni si muzes poridit prakticky jakekoliv - je to zcela na tobe.
Nektera rozsireni ale vytvari delaji hru narocnejsi nez jina, napriklad Fire&Water ma spoustu komplikovanych mistnosti, kouzelnych predmetu a postavy z nichz nektere je zapotrebi uvazene vyuzivat. Proto si chci poridit Paladins&Dragons: Maji draky a paladiny, coz je prvni plus, jsou o neco jednodussi na hrani a navic jsou samostatne hratelnejsi nez F&W.
Ovsem, soudim tak jen z komentaru, pravidel a vzhledu jeste nevyloupanych komponent(nedostatek spoluhracu).

28.8.2009 07:56:05

Rozšíření
Už jsem taky koukal na rozšíření. Překvapilo mě, že to jsou skoro samostatně hratelné hry. Nové postavy, předměty, čtverce i startovní pruhy. Dokonce včetně ukazatelů otevřené/rozbořené Portcullis. Jedině snad, že místo 8 čtverců je jsou tam jen 4. No ale zatím mám za sebou jedinou hru, takže mi ještě chvíli základ musí vystačit.

28.8.2009 09:06:35

rozsireni
ja mam za sebou sice taky jednu hru teprve, takze byse asi hodilo nejdrive vycerpat vsechny mozne moznosti a finty zakladu, ale ty rozsireni me proste neksutecne lakaji, vypadaji nadherne:-)

28.8.2009 10:53:55

Husak
Ba ne, v klasickych rozsirenich je vzdy 8 mistnosti, ctyri pary.

28.8.2009 13:14:46

Longshanx
No jestli je v rozšířku 8 čtverců, tak pak už se rozšíření od base hry liší snad jen těma plastovýma stojánkama :D
Koukal jsem se jen k sobě do archivu na Mercenaries a Forces of Darkness a ty mi přišly že jsou jen se 2 páry čtverců.

28.8.2009 15:18:44

Vybíráme z Bazaru

Raising Robots - Kickstarter Deluxe edition
Raising Robots - Kickstarter Deluxe edition
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas