Dungeon Twister

xxxxxxxxoo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Dungeon Twister - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Edge Entertainment
Nexus
Pro Ludo
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dungeon Twister 2

Tak na tohle jsem celkem zvědav. Mají tam být figurky a mnohem více karet. Takže asi s DT ještě počkám, protože u DT2 mě hodně zajímá cena (mám takové tušení že bude lepší v poměru cena x komponenty, ale možná taky ne :) ) a hlavně mě budou zajímat názory lidí co hrají DT
30.9.2009 21:57:39

rbx
já bych se opravdu raději nechal překvapit, protože ty figurky sice budou podobné, ale ta sada figurek co tam mají za 25$, tak to jsou figurky k té původní verzi, které jdou koupit už dlouho (nebo se mýlím a i ty figurky ke starému DT jsou novinka? ). U Space Hulku jsou figurky samotné taky drahé, ale když si koupíš celou hru, tak to není tak strašné.

5.10.2009 23:30:19

Beholder
Figurky jsou resinove odlevane a perfetne detailni - o trochu vice nez space hulk. Ano jsou drahe ale nelituji. Foto v galerii.

5.10.2009 23:34:31

figurky
Přikláním se k názoru, že ani s figurkami nebude balení Dungeon Twistera 2 přehnaně drahé, jak by se mohlo na první pohled zdát. Navíc bych osobně čekal zlevnění stávající edice.

Jinak mi to nedá, abych nyní původního Dungeon Twistera neoznačil za o třídu lepší hru, než Okko;o)

6.10.2009 00:55:52

Mart
Ja bych od Asmodee zlevneni moc neocekaval, jejich cenova politika je des:)

6.10.2009 01:25:02

Sydo
To pridej, urcite to bude vic nez tech 1200, je to draha a tezka potvora:(

6.10.2009 14:38:55

aneken
Já to jen tak střelil :)

6.10.2009 14:40:44

Pravidla k DT 2
Ja taky uvazuju, ze si poridim DT a jak koukam, tak taky asi pockam na DT2.
Jen Vas chci uz dopredu poprosit, jestli se potom najde nekdo, kdo by hru prelozil do cestiny. Teda myslim karticky i pravidla, jestli teda budou jiny nez u puvodni hry.

13.10.2009 11:12:11

Seda podlozka ke hre
http://www.boardgamegeek.com/image/581801
Co to je za sedou podlozku? Ta se dodava se hrou nebo ji lze nekde dokoupit?

15.10.2009 15:13:29

rbx

Raven
u hry neni, alespon co se soupisu komponent tyce. To je spis fandovske udelatko.

15.10.2009 15:56:25

DT
ahojte,chceli by sme si kúpiť nejakú dobrú hru pre dvoch a už dávnejšie ma zaujalo Krenovo odporúčanie DT, teraz dokonca pozerám, že už je reedícia s vylepšenou grafikou a figúrkami atď. Nakoľko to budem objednávať zo Slovenska, prosím o radu, či sú niektoré z rozšírení natoľko dobré pre hru, že by som si ich mal objednať spolu zo základom alebo sa vo dvojici základná hra rýchlo neohraje. Neviem ale či bude DT2 s pôvodnými rozšíreniami kompatibilný. Je v hre veľa angličtiny? Ďakujem za radu a pomoc. :)
acedrac

27.6.2010 00:05:23

Rozšíření
Rozšíření by měla být kompatibilní, rozměry čtverců jsou stejné. Alespoň to slibovali při uvádění DT2 na trh. Víc asi řekne třeba Křen, který měl obě verze vedle sebe. Samozřejmě počítej s tím, že stará rozšíření mají jen kartonové postavy, ale to by se mělo dát překousnout.

Já jsem žádná rozšíření nehrál, takže nemohu doporučit. Ale určitě si něco přiobjednej, ať to máš za jedno poštovné. Aspoň budeš moci poreferovat své dojmy. :)

27.6.2010 18:54:15

Rozsireni
rozsireni jsou urcite kompatabilni, problem je ze v DT2 mas pekne figurky a ve starsim DT jenom papirove zetony, nebo jak to nazvat. Ja jsem si koupil DT2 a stara rozsireni asi ozelim a pockam si DT2 rozsireni. Zatim si se zakladem bohate vystacim :). Nicmene videl jsem tady v bazaru ze nekdo za par korun prodava, to mozna stoji za zvazeni.

27.6.2010 19:08:43

když už koupit tak
DT nebo DT prison????
díky za rady

27.6.2010 20:58:03

to Ella
Určitě DT prison! Máš tam figurky místo papírových postav, ale hlavně je součástí hra pro jednoho, kterážto je podle mne jedna z nejlepších her pro jednoho hráče. DT a DT prison se liší některými postavami a některými artefakty, ale princip je stejný. Rovněž jsou stejné rozměry a tedy je vše kompatibilní s rozšířeními pro DT. Jen takový bonbonek. Krabice má nejlepší úložné přihrádku jaké jsem kdy u nějaké hry viděl a počítá se u těch přihrádek i s budoucím rozšířením.

27.6.2010 22:07:56

DT2
rozhodne Prison, jak rikal Kren vicemene :). A hra pro jednoho je hodne propracovana a neni lehka.

27.6.2010 22:52:49

díky
za odpověď, teď teda nastane další fáze schvalování :-)

28.6.2010 08:56:17

Akce
Jenom si dovolím upozornit, že na jednom nejmenovaném serveru je Prison v akci - 22%, čehož jsem mimochodem ihned využil!

28.6.2010 13:32:47

chilly
jo jo na pla... EHM se to vyplati :) skoda no, ja to kupoval v zahranici

28.6.2010 17:11:15

Vybíráme z Bazaru

Legendary: Secret Wars - Volume 2
Legendary: Secret Wars - Volume 2
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas