Dungeon Fighter

xxxxxxxxoo hodnoceno 78x (Seznam vlastníků)

Dungeon Fighter - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Cranio Creations
Heidelberger Spieleverlag
IELLO
Lucrum Games
Autoři: Aureliano Buonfino
Lorenzo Silva
Lorenzo Tucci Sorrentino
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

prve dojmy

sa cudujem, ze este o tejto hre nebola zalozena diskusia. mna docela zaujala, dungeon v zabavnom style. a ten terc nema chybu. hral to niekto?
3.12.2011 18:07:38

Prvni dojmy
Taky mam na tuto hru zalusk, ale taky mam strach, abych se hra nezvrhla v hledani zakutalenych kostek po pokoji, o hospode nemluve :-/

23.10.2012 13:35:31 | Upraveno autorem (porovnej)

BladeBrown
Do hospody bych to neriskoval, přeci jen by bylo škoda komponent, terč je dost velký a nasálká kolečka od půllitrů, to fakt ne :-)

23.10.2012 14:17:42

Deskovec
tak jsem o samotě testoval ubrus, celkem se to dá, i kartu s ním jsem schopen přeskočit, ale dvojitý odraz, nebo to katapultování kostky kartou ... ani náhodou, bude to dost náročné a to jsem ani nekombinoval omezení. Dost jsem se na hru těšil, ale bojím se ji vytáhnout, aby to skupinu moc neodrazovalo :-(

29.10.2012 13:06:38

Elnie
neboj, jsme všichni kopyta :-) ale je to sranda, prostě to nesmíte brát moc vážně a bude to pohodička
my jsme jednou museli myslím vyskočit trefit se čelem do kostky a ta musela narazit do krabice a pak teprv do terče, to byl teprv masakr .-)

29.10.2012 13:08:37

Ella
:-) při takovém hodu bych potřeboval zase ubrus odhodit, protože by mi utlumil odskok od stolu, asi hodím jen malej ubrus, který bude jen na půlce stolu, aby byla možnost ty hody trochu modifikovat

29.10.2012 13:12:54

Elnie
V naší skupině někomu dávají zabrat i základní hody, tím spíše ty vykutálené a kombinované. Ale evidentně to nikomu zatím nevadilo, všichni se baví jen těmi pokusy o hod a případný, spíše náhodný, úspěch je oceňován hlasitými výlevy všeobecné radosti. To, že jsme vyhráli jedinou hru z pěti nikoho neodradilo, naopak, po každé partii se strhlo ještě jedno "postkolo", kde si každý snažil ještě několikrát vyzkoušet ty nejedovatější hody z posledí hry. U této hry může platit rčení : I cesta může být cil.

29.10.2012 13:43:30

Promo hrdinové
Ahoj koupil jsem německou verzi a zjistil, ze u promo hrdinu jsou nějaké texty. Je to pro hru podstatné? Nenaskenoval by mi někdo anglické karty s texty, které bych si dokázal přeložit?

Díky moc

Jirka

17.4.2018 20:50:45

Vybíráme z Bazaru

Legendary: Guardians of the Galaxy
Legendary: Guardians of the Galaxy
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 8 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas