Dungeon Degenerates: Hand of Doom

xxxxxxxxxx hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Dungeon Degenerates: Hand of Doom - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 360 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Goblinko
Autoři: Eric Radey
Sean Äaberg
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter - reprint hry


Zítra 29.6. bude spuštěn nový Kickstarter na reprint hry + možnost dokoupení všeho, co dosud ke hře vyšlo.
Takže, komu dosud unikl tento originální klenot deskoherní scény, má druhou šanci...
28.6.2018 10:03:35

8,9 rating ?

Fakt je to po herní stránce tak dobré ?
Ta grafika mě vůbec neláka, možná kdyby to bylo laděné do černobílé jako darkest dungeon, ale tohle strašně řve.

28.6.2018 10:24:21

Gromthar

Herně to dobré opravdu je. Trochu taková "stará dobrá škola"... Hlavním kladem hry je silná tematičnost - ten svět, ve kterém se to odehrává, opravdu žije. K Darkest dungeonu to má charakterově dost blízko, jen je to výrazně psychedeličtější. A na ty barvy si člověk docela rychle zvykne, pak už mu to přijde skoro jako standard. :-)

28.6.2018 14:43:16

Olney
Díky za info. Nevíš jak to vypadá s dalším printem s přidanou psolední expanzí ? Koukal jsem, že byl teď nějak marodnej autor hry, ale co jsem vyčetl, tak už se snad dává dokupy a bude se doručovat ten reprint.

9.11.2018 12:38:20

Gromthar
Tak co jsem četl, autor se právě zotavuje z mozkové mrtvice, ale na dokončení a distribuci dotisku a prvního rozšíření by to snad nemělo mít vliv - vše už mělo být připraveno a doladění pravidel je práce jeho spoluautora (E. Radey).

9.11.2018 13:53:27

...

aha, fuj teda. Tak snad bude ok. Počítám, že druhé rozšíření nebude. Někde jsem četl, že by měla být právě 3. kampaň a že se vyplatí si to vzít kvůli shippingu atp najednou se základem a oběma rozšířeními. Tak uvidíme, třeba příští rok, hlavně aby se dal dokupy.

9.11.2018 21:44:32

Vybíráme z Bazaru

Goblíci jedlíci
Goblíci jedlíci
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 6 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas