Duna: Impérium - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Dire Wolf Digital
Lucky Duck Games
Autoři: Paul Dennen
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Playmat

Ahoj všem,

chtěl bych se zeptat, zda někdo neobjednával digitální formát pro Dunu včetně rozšíření Nesmrtelnost / Ix, např. tento (nehledám EN verzi, ta je tam samozřejmě rovnou v neoprenu):

https://www.etsy.com/listing/1606844735/dune-imperium-playmat-rise-of-ix?click_key=963cf6ef7fe6da713cb3e20e2400a04ca857ea10%3A1606844735&click_sum=f22c7552&ref=related-2&sts=1

Máte někdo zkušenosti s tiskem, příp. výrobou u nás? Nebo nějaké jiné tipy / doporučení?

10.3.2024 21:12:39

On-line tabulka by byla fajn, u Euthie se to teď osvědčilo. Také zvažuji playmat, do Uprising nejdu…

24.4.2024 10:03:57

@Tady No vidíš, to je super, to mi úplně uniklo. 

Jen teda škoda, že to není obšité.

24.4.2024 12:01:48

Taky bych měl zájem se přidat. 

24.4.2024 17:17:29

Myslím na to. Mrknu se i na tip s druhým výrobcem, zatelefonuji oběma, ať je srovnání. Obšité bych raději. Poptám volitelně pouzdra na nošení, ono se mi jedno či 2 doma také hodí.
Udělám tabulku, nejspíše až dnes večer. Nezvládnu socnety, pokud o myslíte, že by bylo fajn, aby se někdo přidal, odkažte ho prosím sem.

Do tabulky potřebuji vyloženě zodpovědný přístup, ne že se tam napíše 50 lidí a pak nás bude 10, jestli mi rozumíte.

25.4.2024 10:07:33

Tabulka pro zájemce Cenu doplním až budu vědět, stejně jako QR kód pro platbu a podobně. Neumím s tabulkami tak, abych tam nastavil nějaké omezení zásahů a pod. Pokud to lze, neváhejte mi poradit. Teď tam může (doufám) zapisovat každý. Prostě vyplňte nick zde ze ZH, počet kusů podložky, počet kusů pouzder a místo Zásilkovny, kam to chcete poslat. Pokud je vás víc, tak lze buď přes jeden nick, nebo vyplňte do sloupce “hub” nick, ke komu se to pošle. Až budu vědět detaily, dám vědět. v Nouzi to rozešlu sám od sebe.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BHF3VH02noNoRcwSOzPmUF21mJYuxHNRFhYDv2xQpuw/edit?usp=sharing

PS: Žádné osobní údaje do té veřejné tabulky radši.

26.4.2024 08:40:42 | Upraveno autorem (porovnej)

@peca Do tabulky nejde zapisovat. Musel jsem ti poslat žádost o přístup pro úpravy.

26.4.2024 09:04:47

@turbo68 čekni teď pls, opravil jsem práva na zápis pro všechny, kdož mají odkaz.

Pro všechny a ujasnění. Rozměr by měl být 60 × 90 cm (61 × 91 možná). Bavíme se o tisku podle vzoru:

26.4.2024 10:58:54 | Upraveno autorem (porovnej)

“Řada Tleiaxu” je překlep?

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

26.4.2024 11:49:59

@Haverlock no jo, má to blbě. Nevím, odkud "opisoval". :( Přitom “Imperiální řada” má správně a namísto “Tleilaxanská řada” tam je “Řada Tleiaxu” (ještě s chybějícím “L”).

26.4.2024 13:21:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Píšu jim, jestli to fixnou. Mrkněte prosím, jestli je zbytek cajk. Já se svojí dislexií a špatnou znalostí jak a co je v Duně správně podle kánonu a REXího překladu to nedám. Prozatím jsem mu napsal o Tlailaxanské řadě a uvidím reakci.

26.4.2024 15:58:49 | Upraveno autorem (porovnej)

@dandyy  playmat z Aliexpress dorazil v poradku, nebyt ceske posty, ktera mi nedala vedet, tak bych jej mel uz 16.4. Vypada v poradku, je obsity, jeste si zitra vecer zkontroluji, ze vsechny pole jsou tak jak maji byt, ale za 350 Kc vcetne dopravy je to super.

29.4.2024 12:21:36

@p_lichnovsky to je anglická verze, že? Odkud to odesílali, prosím tě.

Kromě toho jazyka, pokud někomu nevadí ČLR politicky, neřeší zdravotní nezávadnost, bezkonkurenční řešení. To neříkám jako zážeh pro vášnivou diskusi, jenom uvádím negativa, která mě napadají na 1. dobrou. To už je každého věc jak to má nastavené.

Vůbec bych se nedivil, kdyby to vyrobili na požádání i česky, nebo s libovolným jiným obrázkem.

29.4.2024 12:53:27

@peca je to anglicky, ale jedna se o nazvy a postup kolo, vlastne jsem si ani nevsiml, ze tam neco takoveho je. Cena pro me byla finalni - posilali to odnekud z Evropy(tusim Nizozemi) - tedy vcetne cla a DPH. 

Politiku neresim, protoze bych nemohl hrat 95% deskovek, protoze se skoro vsechny vyrabeji v Cine. Cesky Ti to podle me neudelaji, protoze, jak vysvetloval znamy, ktery zil cca 3 roky v Cine, to funguje tak, ze pres den jedou vyrobu pro nejakou zahranicni firmu a v noci, nastoupi druha smena, ktera to same dela pro Cinu, no a sem tam se stane, ze udelaji X kusu navic, ktere chteji strelit.

Zdravotne to samozrejme muze byt zavadne, ale vzhledem k prodeji v zahranici, bych se toho zas az tak nebal, ale zalezi na osobnich preferencich. Ja jsem to jednou zkusil a to mi staci, dalsi playmaty nemam v hledacku.

 

29.4.2024 18:25:55

Rozumím. Já (tiše) předpokládám, že firmy v Česku na zakázku do pár dnů tisknout tady. Což je jediný (pro mě) zásadní důvod zaplatit za podložku prakticky 4× tolik co za stejně funkční z Číny.

Zjišťuji detaily zatím nic nového. Čekám na zprávu od autora obrázku, jestli mi opraví text “Řada Tleiaxu” na “Tleilaxanská řada”. Potvrzoval jsem mu, že to tak opravdu myslím a další zprávu od něj nemám.

Teď budou svátky, budu mít šrumec jak v práci, tak herně a ještě chci s juniorem na Anifilm do Liberce, tak to má čas. Pochopitelně budu sledovat pokud mi odpoví firma na Etsy, nebo někdo s tisku playmatů.

Tabulka je k dispozici, zatím 8 lidí, nepočítám-li sebe. Kdo chce může se přidat, nebo odebrat. Po 12. květnu se uvidí, kolik se toho sejde.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BHF3VH02noNoRcwSOzPmUF21mJYuxHNRFhYDv2xQpuw/edit?usp=sharing 

29.4.2024 18:46:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak jsem se taky přidal do tabulky, ale stále to zatím vidím předběžně, nezávazně, uvidím i podle ceny, na kterou budeme schopni se dostat.

29.4.2024 22:24:34

Také jsem se s dovolením připsal.

30.4.2024 11:18:37

Taky jsem se přidal.

30.4.2024 16:27:02


Taky jsem se přidal.

1.5.2024 17:40:07

V tuto chvíli je nás 19 zájemců. Zmiňuji hlavně proto, kdyby si někdo všiml až teď. Po neděli (spíše ve středu 15.) napíšu detaily a další předpokládaný postup.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BHF3VH02noNoRcwSOzPmUF21mJYuxHNRFhYDv2xQpuw/edit?usp=sharing

 

6.5.2024 09:56:10

Vybíráme z Bazaru

Mars: Teraformace Expedice Ares
Mars: Teraformace Expedice Ares
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 7 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas