Duel in the Dark: Baby Blitz

xxxxxxxooo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Duel in the Dark: Baby Blitz - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Duel in the Dark
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Pilot Games
Z-Man Games
Autoři: Friedemann de Pedro
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Uhu

Kdy skóruje Uhu za Moskyta? Když k němu vletí Moskyt do hexu nebo když vletí Uhu k Moskytovi do hexu? Skóruje Uhu i za bombardér?
27.12.2012 06:23:55

Lino22
Němec skoruje za Uhu ve chvíli kdy vletí Moskyt na jeho hex.
Protože se bere Uhu jako stíhač, boduje němec také pokud vletí britský bombardér na jeho pole.

27.12.2012 08:44:52

Lumir
Diky Lumire, ono prave v pravidlech je to jinak a je kolem toho hodne mlhy. V pravidlech stoji, ze ve fazi pohybu Moskyta se neskoruje vubec a ze Uhu skoruje proti Moskytum ve fazi pohybu nemeckych stihacek. Tim padem se zda, ze Uhu skoruje proti Moskytovi presne opacne nez vsechna ostatni letadla - kdyz vleti do Moskytova hexu (faze nemeckych stihacek).

27.12.2012 09:50:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Lino22
Já teda tohle rozšíření bohužel ještě nehrál, ale řídil jsem se podle referenční kartičky coje tady v souborech.
Jestli to chápu správně tak Uhu je jediné ledadlo co je schopné s Moskytem bojovat a napadat ho.
Mi tam nepřišlo nic co by se vymykalo pravidlům. Moskyt je návnada příp. pojištění, že neztratíš jako Brit tolik bodů. Pokud na něho vlítnou stíhači tak oboduješ. Potom tam třeba následně vlítne bombardér a oboduje Němec.
Moskyt ti má pomoct snížit ztráty Brita. Uhu právě prudí tuhle strategii Moskytů, protože s ním můžeš odhadnout kudy poletí Moskyt a zastavíš mu cestu nebo si s ním stoupneš na pozemní cíl, ktery to asi schytá nízkým náletem Moskytů, proto se Uhu pohybuje o dvě pole, aby mohl s Moskyty držet krok.

27.12.2012 10:50:17

Lumir
Tak mas pravdu, napsal jsem Friedmannovi a odepsal mi, ze Uhu skoruje kdyz k nemu Moskyto vleze do hexu. Takze vse pri starem a v anglickych (a prelozenych ceskych) pravidlech je to spatne.

27.12.2012 12:10:09

Vybíráme z Bazaru

World of Tanks: Rush
World of Tanks: Rush
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas