Dream Factory - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Filosofia Editions
Hasbro
Rio Grande Games
Überplay
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 2000
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hral niekto?

tak toto musim mat!filmova tema,drazba,moj oblubeny autor,co viac si este mozem priat?a riograndegames ohlasili reprint niekedy vo februari.len sa chcem spytat,ci ma niekto skusenosti s touto hrou a ci by mi aj napisal,aka je.uz som si stiahol aj pravidla,tak zacnem citat.

http://www.riograndegames.com/games.html?id=354
31.1.2010 21:56:24

info
by bodlo.

2.3.2010 13:08:57

Info
Hru jsme hráli jako takovou rychlovku nakonec herní seance. Bohužel ve všech případech jenom ve 3 hráčích, což sice není špatné, ale ve víc lidech předpokládám vyšší zábavnost.

Vtípky ve hře jako jména herců bohužel přijdou u mých spoluhráčů vniveč, protože největší filmový maniak jsem já a i mě některé slovní hříčky unikají.

Jinak hodnotím hru jako nenáročnou na naučení pravidel, poměrně zábavnou a ideální jako doplněk k nějaké těžkotonážní hře, která potrápí mozkové závity. Myslím si, že může být zábavná a hratelná i pro příležitostné hráče nebo děti. Fandové filmů z Holywoodu si přidají plusové body.

Herní systém: Na začátku obdrží každý nějaké scénáře, zatím bez obsazení a pomoci dražebního systému se snaží získat režiséry, herce, kameramany, efekty atd. té správné kvality na vypuštění filmu do světa. Hotové filmy pak získávají různá ocenění Zlaté palmy, Oskary atd., nechybí ani Zlaté maliny za největší propadák.
Dražba funguje tak, že ten, kdo aktuální kolo vyhrál rozdělí peníze, které se zavázal zaplatit, rovnoměrně mezi ostatní hráče. Takže pokud 2x za sebou vyhrajete, velice pravděpodobně nemáte ani floka a další aukci můžete leda koukat, jak vám někdo vyfoukne George Looneyho nebo Toma Spankse, které jste chtěli obsadit do vašeho trháku Mečení kůzlátek.

27.4.2010 19:23:47

Vybíráme z Bazaru

Memoir '44: Air Pack
Memoir '44: Air Pack
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas