Dračí hrad: Nové výzvy

xxxxxxxooo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Dračí hrad: Nové výzvy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Dino Toys
Autoři: Štěpán Peterka
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Ahoj,

Hrál někdo a podělí se o dojmy?

28.12.2022 09:05:07

Zrovna jsem dohrál první hru.. jsem aktivním hráčem Gloomhavenu a Descentu.. takže jsem nečekal nic impozantního. A bavil jsem se. V pravidlech chybí několik podstatných detailů, které budu zrovna googlit. Znovuhratelnost se opírá především o možnost vyzkoušet si jinou kombinaci povolání, bohužel o nic jiného.. předměty jsou výhradně +1-5 útok, monstra nemají žádné výjimečné vlastnosti, na mapě nejsou zajímavé lokace. Takže jakmile si člověk vyzkouší 6 povolání, nic nového ho nečeká.

Pro začínajícího hráče jde myslím o zajímavý počin s řadou možnosti. Pro zkušeného RPG hráče je to jen taková bokovka pro zabavení dětí..

Mám pár nápadů, jak hru oživit. Určitě je měl i autor, ale zřejmě se snažil uchovat jednoduchost pro věk 8+ a dobu hraní pod 2 hod.

Při hře dvou hráčů se každá postava umí proměnit v neporazitelný buldozer neboť má k dispozici více zkušeností a předmětů. Ve hře není žádný mechanismus, který by tomu zabránil. Asi si pro další hru omezíme odměny z bojů. Předpokládám že ve čtyřech bude hra vyváženější.

5.1.2023 01:17:28

Hrali sme to zatim 2x, ale mam z toho pocit ze je to takove nijake.

 

Par veci se me libi vic nez v Karaku, treba to rozdeleni na lehci a tezsi cast hradu. Ze uz jdu vybaveny do hradu.

 

Ale celkovy dojem je takovy ze je to docela pocitaci a tim se to zdrzuje…

17.4.2023 11:30:23

Vybíráme z Bazaru

Cesty osudu
Cesty osudu
Akt. cena: 920 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas