Dominion: Roh hojnosti

xxxxxxxxoo hodnoceno 84x (Seznam vlastníků)

Dominion: Roh hojnosti - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Dominion
Dominion: Intriky
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Hans im Glück
Hobby Japan
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

první dojmy

Tak jsem dneska trochu otestovali toto rozšíření. Vyzkoušeli jsem 10 karet z 13. Myslím, že to je celkem dobré rozšíření a líbí se nám. Nejsou to vyhozený prachy (zvlášť když jsem to koupil za hodně příjemnou cenu).

Prize karty se do hry moc nedostanou, ale jsou to dobré bonusy. Z Fairgrounds lze vytáhnout bez problémů i 20 bodů (samozřejmě že i více nebo naopak méně, záleží kolik jich koupíte). Farming Village hezky čistí od plevelu. Jester (přezdívaný Ještěr :) ) je pěkný sviňák, stejně jako Young Witch (ale proti ní se dá celkem v pohodě bránit). Horse Traiders jsou taky zajimaví....

Zatím se mi ze všech 13 karet zdá nejméně použitelná Horn of Plenty. Příjde mi drahá a tak nějak na nic. Ale třeba může být občas použitelná...
31.7.2011 14:38:52

a zase pár chybek
U Stoupenců chybí na kartě část textu o tom, že si soupeři berou kletbu. Pozor na to.

11.8.2011 16:02:28

pravda
Sorry a mrzí ma to.

11.8.2011 22:17:54

"pár chybek" - odpusťe anebo třeba ne...
ale čím dál tím víc začínám být na "pár chybek" v hotové hře, za kterou jsem ochotna zaplatit nemalý peníz alergická. To je opravdu takový problém to ohlídat než to jde do tisku? Vždyť třeba u základu Dominionu "odhoď" "odlož" zaměněné - text/pravidla je celkem zásadní...a u dalšího rozšíření další chyby?

19.9.2011 10:47:03

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror: karetní hra - 2 zabalená rozsireni
Akt. cena: 1900 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas