Dominion: Roh hojnosti

xxxxxxxxoo hodnoceno 84x (Seznam vlastníků)

Dominion: Roh hojnosti - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Dominion
Dominion: Intriky
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Hans im Glück
Hobby Japan
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

České vydání

Na BGG se objevil náhled krabice české a slovenské verze (pod názvem roh hojnosti). Znamená to, že to tentokrát v čechách vyjde hned té "první vlně"? Nemá někdo nějaké aktuální info?
29.4.2011 09:29:03

ceske vydani
vyjde viz vedlejsi vlakno

29.4.2011 10:00:31

Datum?
Tak jak to vypadá s vydáním? Jsou už nějaké informace o datu, kdy přibližně by to mělo vyjít?

12.6.2011 19:13:33

Thomassi
Jo, jo. To by mě také zajímalo. Zatím marně sleduji patřičnou rubriku na stránkách Albi, ale žádná zmínka o Rohu hojnosti tam není :-( .

12.6.2011 19:42:41

Vydání!!!
Tak že by konečně. Na Planetě her píší, že by 15. července měl Roh hojnosti přijít na sklad. Už se nemůžu dočkat :-)))

30.6.2011 18:24:07

vydání
já mám slíbenej jeden kus v Chotěboři na Festivalu fantazie... (Zítra tam hned zrána jedu!)

30.6.2011 23:24:27

...
Roh hojnosti jsem uz hral a moc me nenadchnul. Asi druhe nejhorsi rozsireni hned po Alchemy, ktere se vsak nehodi ani kupovat. Tak hrozne to s Rohem zase neni.

Nechapu, proc Albi vydava tohle rozsireni, kdyz jednoznacne nejdal posunulo hru rozsireni Prosperity. Kolonie a platinaky... To je holt nekde jinde.

1.7.2011 12:02:08 | Upraveno autorem (porovnej)

nameless_one
imho je nutné toto rozšíření nehrát samostatně a spíše ho s něčím smíchat narozdíl od Alchemy, ve kterém vidím smysl naopak hrát ho jen samostatně :)

1.7.2011 13:07:08

Beholder
Ja sem se spis pozastavoval nad tim, proc Albi vydava tohle minirosireni driv, nez Prosperity, na ktere cekam uz prece jen nejaky ten patek. Ze se to neda poradne hrat samostatne je docela jasne, kdyz je to vlastne jen, tusim, 12 novych karet. ;)

Coz samozrejme nic nemeni na fatku, ze Alchemy jsou jen vyhozene penize. :)

1.7.2011 15:02:41

nameless one
Co vím tak z ekonomického hlediska šel Roh hojnosti do tisku společně s dalšíma jazykovýma variantama, proto je dříve než Prosperity, které je mnohem starší.

1.7.2011 16:07:08

Roh hojnosti
koukám na ty karty a chci se zeptat, co znamená text na kartě "roh hojnosti", že při vyložení této karty si vezmi kartru s cenou až jeden zlaťák..." (není před tím zlaťákem plus, takže nevím...)

2.12.2011 11:00:20

Roh Hojnosti
Tahle karta rika: Vem si kartu o cene 1 za kazdou jinak pojmenovanou kartu, kterou mas ve hre vcetne te karty same, pokud je to karta bodu, hod roh na smetak. Znamena to to, ze kdyz mas treba jiz v tomhle kole zahrane karty vesnice a kovarna, zahrajes roh, muzes si vzit kartu v cene 3. Kdyz pred tim, nez zahrajes roh, k tomu vsemu zahrajes jeste treba medak a stribrnak na nakup, muzes si vzit kartu az za 5. Nesmi se vsak zapomenout, ze roh je karta penez, takze ju hrajes az behem nakupu. Horni hranice ceny karty tam neni.

Ceska vydani jsou misty hodne popletena. Treba Taktik z pobrezi je tak, jak je popsan na karte, absolutne nehratelny, pritom to je skvela karta. :)

(Taktik rika, ze musis zahodit vsechny karty hned po zahrani taktika, v pristim kole +5 karet, 1 akce a 1 nakup. Na ceske karte je jeste napsano, ze si hrac uz zadne karty nedobira ve fazi uklidu, coz je uplna kravina a nevim, kde na to v Albi prisli, protoze pak by tak karta vlastne jen branila proti utoku a dala akci a nakup.)

2.12.2011 17:00:10

ještě k Rohu Hojnosti
původní dotaz mažu - odpověď je uvedena jako názorný příklad přímo v pravidlech :-)

10.12.2011 21:45:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Pravidla ke stazeni ?
Daji se nekde prosim stahnout CZ pravidla k Rohu hojnosti ? Ke vsem rozsirenim Dominionu jsem je nasel, k Rohu hojnosti bohuzel ne :-(

13.4.2012 14:12:04

Vybíráme z Bazaru

Lewis & Clark: Cesta na severozápad
Lewis & Clark: Cesta na severozápad
Akt. cena: 590 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas