Dominion: Roh hojnosti

xxxxxxxxoo hodnoceno 84x (Seznam vlastníků)

Dominion: Roh hojnosti - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Dominion
Dominion: Intriky
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Hans im Glück
Hobby Japan
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

5 unique cards - Co by to mohlo být?

tak bylo ohlášeno nové rozšíření a krom 13 Kingdom cards tam bude i 5 unique cards... Co by to tak mohlo být? mne napadá, že by například mohlo jít třeba co v počtu omezené kartičky(pět,klidně i tři),z kterých by se před hrou vždycky jedna nalosovala a přidala k základním deseti...a měli by nějakou vážně ultimátní vlastnost a všichni by jí chtěli do decku:)
30.1.2011 13:10:40

české vydání
Tak Albi se pochlapilo a poprve vyda Dominion zaroven s jeho anglickou verzi. V cestine se to jmenuje Roh hojnosti. Jen teda nevim presny datum;)

22.4.2011 10:48:33

aneken
To chci vidět, jak během půl roku vyjdou tři rozšíření:)

22.4.2011 11:01:26

Pjenkavo
no budeš se divit, ale je to tak a Aneken má pravdu :-)

22.4.2011 12:01:33

Vcera jsem to hral...
... tady v USA (jeste temer teple z tiskarny :) a tech pet karet jsou Prize cards, ktere ziskavas pomoci karty Tournament - kdyz zahrajes Tournament a ukazes z ruky provincii, vezmes si prize kartu a das si ji na lizaci balicek... a pokud nikdo jiny provincii neukaze, tak si ji muzes rovnou i liznou a zahrat...

22.4.2011 19:54:57

prekladala jsem to
z CZ (a EN) do SK uz zacatkem dubna a 17. jsem posilala posledni pripominky k sk verzi pravidel uz v grafice.
Tak uz jenom cekam na krabici :-)

29.4.2011 20:58:35

Roh hojnosti
Tak o vikendu jsem drzel v ruce anglicky kousek a tohle rozsireni me docela dost zaujalo. Jsem zvedav, jak budou v praxi vypadat turnaje a prizes, ale ty odmeny vypadaji pomerne pekne... A sposta karet mi prisla zajimava, i kdyz Vlaada i dalsi, co to hrali, rikali, ze karta Jester (bohezel na Bgg jeste nejsou karty nafoceny) je dost presilena...

9.5.2011 10:58:27

Roh hojnosti
Co tak čtu a co jsem viděl nějaké karty na netu, tak i když se bude jednat o menší rozšíření (18 karet), tak to vypadá hodně slibně. Neví někdo alespoň přibližné datum vydání? Na RGG píší květen, ale nevím co je na tom pravdy.

9.5.2011 13:48:16

Thomassi
Ano, je to male, obdobne jako Alchemy. Z tech 18 typu mas pet tipu prizes, takze celkem je tam 13 novych typu karet jako takovych...

9.5.2011 14:01:36

Vybíráme z Bazaru

Grimslingers
Grimslingers
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas