Dominion: Prosperita

xxxxxxxxxo hodnoceno 97x (Seznam vlastníků)

Dominion: Prosperita - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Dominion
Dominion: Intriky
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Filosofia Editions
Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

scan CZ karet a pravidel + dotaz Monument/Bishop

Mohu poprosit o doplnění do záložky obrázky scany CZ karet a pravidel. Rád bych si prosperity nejprve prostudoval než si je objednám a angličtina neni moje silná stránka, díky za ochotu...

Když už sem píšu, tak mě ještě napadá - nevím co a jak si mám vysvětlit kartu Monument a Bishop, kde je +2 virtuální mince, to je jasný a pak +1 znak vítězných bodů, ale přitom to neni karta bodů, ale akce. Šlechtici a Harém s Intrik byly jak bodové, tak akční karty, to bylo již zřejmé od pohledu, ale toto? Dík
19.6.2012 07:17:40

Bishop
Myslím, že v Prosperitě jsou žetony vítězných bodů, které získáváš skrze akční karty.

19.6.2012 07:55:56

Bishop
Ano, je to tak, jsou tam žetony, čili body, které pak neotravují na ruce.

19.6.2012 11:12:07

michal09
Jinak Prosperitu určitě doporučuju. Mezi zkušenými hráči je v podstatě shoda na tom, že jde o zatím nejlepší rozšíření.

19.6.2012 11:13:49

michal09
Prosperita by mi mela dorazit v St. Ale nevim nevim, zda neni proti pravidlum zde uverejnovat skeny karet a pravidel.

19.6.2012 11:47:15

BladeBrown
Když se podíváš na zde na základní Dominion, na Intriky, nebo na Pobřeží, tak v záložce "ke stažení" máš k dispozici právě scany karet a pravidel v PDFku... Což je fajn Myslím že jde jen o to to naskenovat a pak s hotovýma PDF oslovit admina, aby to vložil do příslušné záložky... Ale nevím jak tzo zde funguje...

19.6.2012 11:55:09 | Upraveno autorem (porovnej)

to michal09
Trošku se s těmi pravidly u Dominionu mýlíš. Určitě se tady neuveřejňují skeny oficiálních pravidel - to bychom tady brzo skončili. Co se tady ale dá uveřejnit, tak pdf soubor oficiálních pravidel, pokud s tím oficiální vydavatel souhlasí. Pokud vím, tak překlady Dominionu měl pod palcem Cauly, takže pokud bude oficiální pdf Prosperity k dispozici, tak ho sem určitě dá.

19.6.2012 12:06:20

michal09
Jsou tam jen pravidla, ktere oficialne uvolnila Albi a jsou taky na jejich strankach. Treba Roh hojnosti, zatim jeste pravidla uvolnena nema.

19.6.2012 12:06:58

pravidla
Aha, teď už tomu rozumím, nicméně Roj Hojnosti už se prodává nějaký pátek a Albi stále ještě neposkytlo ofiko pravidla v PDF, takže pravidel na Prosperity, které vyšli před týdnem se asi nedočkám, hold budu muset koupit zajíce v pytly a nebo zkusit oslovit Albi, jetli by mi pravdila neposlali, ale tomu nedávám moc nadějí... Je to škoda, protože člověk má potencionální zájem o rozšíření, ale nikde se o něm nic nedozví, neví jaký tam jsou karty, jaký tam jsou nové možnosti atd...

19.6.2012 12:48:46

to Michal09
Pokud vládneš angličtinou, tak je na webu informací přehršel.

19.6.2012 12:56:07

pravidla
Dal jsem prosbu na stránky Albího eshopu. Snad bude mít hlas rozhodčího Dominion Tour větší váhu :-)

19.6.2012 13:30:02

to Kren
Anglinou nevládnu, bohužel, vím moje chyba, právě proto sháním obrázky CZ karet a CZ pravidla...

to Ranca: To by bylo fajn, díky

Zde - http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/dominion-501/obrazky/
jsou nafocené karty v záložce obrázky, to samé bych uvítal i prosperity, tam sice jsou, ale jsou ENG. A jak je vidno, nejsou to žádný Albiho ofiko PDF, nýbrž normální Home Fota :)

19.6.2012 14:06:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Pravidla
Albíci na naši žádost dali na svůj eshop pravidla. To je servis :-)

26.6.2012 20:18:08

Vybíráme z Bazaru

Scythe Promo karty 1, 2, 3 ENG
Scythe Promo karty 1, 2, 3 ENG
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas