Dominion: Prosperita

xxxxxxxxxo hodnoceno 97x (Seznam vlastníků)

Dominion: Prosperita - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Dominion
Dominion: Intriky
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Filosofia Editions
Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pár otázek.

Dominion je moje nejoblíbenější hra . A o tomto dodatku nic nevím . To je 2.oficiální rozšíření? Kdy to vyšlo v USA a kdy to přibližně vyjde V ČR? Dáte sem návod nebo karty (cz) protože hraju s lidma kteři neumí anglicky takže to muzu kupovat jen až to vydá albi. Prosím odpovězte na všechno.
4.1.2011 16:30:49

tomik23
Pokud nebudem brát Intriky jako rozšíření, tak je to 3. rozšíření. Vyšlo, co já vím, cca 2, 3 měsíce zpět. Oficiální oznámení české verze, pokud vím, zatím nebylo. A já osobně teďka čas ani chuť do překladu návodu ani karet nemám :). Navíc si myslím, že by to byla zbytečná práce. Kdo umí anglicky, tak si pořídí anglickou verzi, kdo chce českou, musí vydržet (podle mě to česky někdy vyjde).

Btw přítelkyně umí anglicky tak možná 5 slov :) a hrajeme v pohodě anglický Dominion ;)

4.1.2011 16:38:04

Beholder
Díky moc . A nevíš jestli už výjde v CZ Alchemy ? Viď už je nějak ten rok starý ne? Já vím že tady není nějak v oblibě,ale mě se celkem líbí...

4.1.2011 17:57:25

tomik23
Také myslím, zatím nebyl oficiálně ohlášen, takže to pravděpodobně neví nikdo (z hráčů).

4.1.2011 17:59:14

v CZ?
Tak to by mě také zajímalo, zda bude nějaké další rozšíření Dominionu v češtině.

Nyní dokonce Albi již nemají na svých e-stránkách k zobrazení hry, které připravují. Ovšem ještě začátkem prosince 2010, když tato rubrika existovala, tak tam o počeštění dalších rozšíření Dominionu nebylo nic.

4.1.2011 18:22:53

hrajeme.cz
Tak jsem dneska napsal na hrajeme.cz do sekce Dominion : Alchemy jestli to výjde v cz a taky kdy plánujou vydat prosperity a taky že mě mrzí že český trh je s dominionem tak moc pozadu :( to jsem zvědav co napíšou...

5.1.2011 19:23:26

@tomik23
to jsem zvedava taky. Napsal jsi to totiz na stranky firmy MindOk. :D
Spis jsi to asi mel napsat na modernihry.cz - to patri Albi. :)

5.1.2011 21:19:42

Rozšíření Dominionu
Zdravím fanoušky hry Dominion.
Rozšíření k Dominionu Alchemy a Prosperity u Albi vyjdou. Bohužel zatím nemáme od výrobce stanovený termín výroby. Jakmile budeme vědět víc, vše oznámíme.

6.1.2011 11:33:43

Michal
Fajn, diky za info, to je dobra zprava;) Bez Alchemy bych se mozna obesel, ale na Prosperity se dost tesim;)

6.1.2011 11:39:39

Michal
Super zpráva, už je dávám do wish-listu.

6.1.2011 11:46:01

Rozšíření
Akorát nevím, kdy se ty rozšíření zastaví. Už zase připravují další. Bohužel náš trh je na tohle tempo moc malý, a proto nemůžeme držet krok s Amerikou nebo Německem...

6.1.2011 11:46:08

Michal
No, autor se vyjádřil v tom smyslu, že všechna rozšíření, která doposud vyšla, byly součástí jeho původního Dominionu a původní idea byla je dát všechny najednou. Ale to by bylo drahé a nikdo by to nekoupil. Takže prý až vyjde další rozšíření, tak bude teprve kompletní původní Dominion :)

6.1.2011 11:50:00

Michal
Jasne, my jsme radi za to, ze to vychazi!;) Ze je ceskej trh malej, to je zrejmy. Ale docela utesene roste, rekl bych;)

6.1.2011 11:55:10

No nazdar
A já těšil, jak to skončí u tří krabic, který už mám a nebudu nucen kupovat další ... teď to furt ve mě bude hlodat, kdykoli půjdu okolo další český krabice s Dominionem ...

6.1.2011 12:39:23

Michal Albi
Je i jasný že prosperity hned tak v cz nevyjde. Vyšlo nedávno takže... Ale Alchemy už je skoro rok starej.Doufám že do dubna výjde (mám narozky) :D

6.1.2011 14:40:45

Ještě otázka ohledně cz vydání
Chtěl bych se zepat ještě něco ohledně českého vydání Alchemy a prosperity. Bude obálka ve stejném desingu jako předešlé? (takový desing co mají v Německu)? A neví se jak se bude v česku jmenovat tyto dodatky? (alchemy,prosperity)? Výjde alchemy do první poloviny tohoto roku? A poslední: Kolik bude asi cena alchemy? Pokud to bude možné na tyto otázky odpovědět budu vděčný,alespoň na některé... Díky

9.1.2011 20:56:29

Alchemy a Prosperity
Alchemy bohužel v první polovině roku slíbit nemůžeme, protože ještě náš výrobce v Německu nestanovil termín výroby, stejně tak je to i s Prosperity. Rozšíření budou určitě mít české názvy, ale ty ještě neprozradím. Ceny by měla být kolem 700Kč (jedná se zatím o odhad). Grafika se buda podobat německé verzi.

12.1.2011 14:50:34

.
Díky moc aspoň za toto. A už je rozhodnuto u cz názvech? Asi jo,ale nesmíte je říct že? Ale i tak dík a doufám že do velkých prázdnin aspoň jedno výjde....

13.1.2011 15:22:16

Stash
Michal Albi
Měl bych jednu otázečku. Uvažujete o přidání k české verzi prosperity promo karty Stash podobně jako tomu bylo v případě základního dominionu a černého trhu? Myslím že by tato promo karta tématicky prosperity skvěle doplňovala a navíc není zrovna jednoduché ji sehnat...

13.7.2011 09:45:14

Vybíráme z Bazaru

Settlers - Amazonky bez krabice
Settlers - Amazonky bez krabice
Akt. cena: 620 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas