Dominion: Intriky

xxxxxxxxoo hodnoceno 288x (Seznam vlastníků)

Dominion: Intriky - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze?

Nemáte někdo nějaké info o případném plánovaném českém vydání? Resp. něco bližšího než jen že albi bude půl roku sledovat prodejnost Dominionu a pak se teprve rozhodne?

Řeším následující problém - moc se mi zalíbil dominion a chci milión dalších karet :-) A Intrigue není česky, tudíž by to se mnou přítulkyně nehrála ... takže uvažuju, že si znovu vyrobím celý Dominion + Intrigue + milión dalších karet a předělávek z netu ... A nebo si počkám na CZ verzi Intrigue, která alespoň částečně ukojí můj hlad po dalších kartách :-)
10.8.2009 12:23:08

Eyron
tak aspoň tak, ale stejně by mě štvalo, kdybych to měl multijazyčné :)

11.8.2009 19:29:46

intrik do cestiny
Mozna se pletu, ale u tehle hry myslim neni problem, pokud sedi rub barevne zakoupit rozsireni v aj. A duvod? jednoduchy: neni treba prelepek, dle meho staci vytvorit A5-A6 referencni kartu, kde budou preklady novych karet, kterou muze mit hrac u sebe. 25 karet se bez problemu na A4 vleze mozna i s obrazkama celych karet, pripadne zmensene. A vzhledem k tomu, ze to je jenom o tom dostat to do krve a pak uz neni treba ani referencnich karet. Osobne jsem uz pri druhe treti hre jenom juknul ktera kombinace karet je na stole a popisky potazmo funkci si clovek pamatuje

1.9.2009 08:19:43

referencni karta
samozrejme bylo mysleno A5-A4 :)

1.9.2009 08:20:19

Bajn
To by se mi nelíbilo, rušila by mě ta multijazyčnost...

1.9.2009 12:05:49

Beholder
Jasne no, to mas pravdu. Na druhou stranu mi to prijde jako nejjednodusi reseni a na druhou stranu prelepky opravdu nemusim, zvlast u hry, kde se porad micha :) A jakmile se to vzije, tak clovek popisky ani necte :) ale vsak to znas, nen? :)

1.9.2009 12:15:04

Bajn
jasně, ale Aneken mě tak trochu uklidnil tím, že se Dominion prodává dobře a česká verze bude, sice za dlouho, ale bude...

1.9.2009 12:16:44

Tak ja to s tou ceskou verzi vypada
Co vim, tak se o mluvilo o tom, ze by se mela objevit na jare. To pomalu konci a Dominion Intriky nikde.

3.6.2010 12:32:07

to Kubis
České Intriky a Seaside se už od minulého týdne prodávají a mám je už doma.

3.6.2010 12:34:59

Kubis
je právě v prodeji od 1.6 ;)

3.6.2010 12:38:03

A hopla
Tak to sem nejak propasl info, ze uz to jde na pulty... Diky za info. Du nakupovat. Uraaa :)

3.6.2010 15:45:04

Vybíráme z Bazaru

Dědictví
Dědictví
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas