Dominion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Albi
Bard - Centrum Gier
Filosofia Editions
Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dominion: Prosperity

V Norimberku jsem viděl obal dalšího rozšíření pro Dominion. To už z toho za chvíli bude LCG ne? :)
9.2.2010 12:21:11

dominiony
Přestože Dominion mám hodně rád, plánuju skončit u Intrik maximálně u Sísajdu, pokud vyjde česky ...
Potřebuju si totiž procvičit říkat NE! :)))

9.2.2010 12:34:27

Sísajd
vyjde ještě letos.

9.2.2010 12:36:40

The Hammer
Já jsem skončil u Intrik, Seaside jsem ještě zvažoval, ale nakonec jsem si místo něj pořídil Thunderstone a tím s podobnýma hrama končím. Stává se z toho cosi nepojmenovatelného a mít doma 20 krabic s rozšířením pro Dominion se mi teda vůbec nechce.

9.2.2010 12:46:07

The Hammer
Já jsem skončil u Intrik, Seaside jsem ještě zvažoval, ale nakonec jsem si místo něj pořídil Thunderstone a tím s podobnýma hrama končím. Stává se z toho cosi nepojmenovatelného a mít doma 20 krabic s rozšířením pro Dominion se mi teda vůbec nechce.

9.2.2010 12:46:07

Parxel
Dominion mám hodně rád i z toho důvodu, že si ho opravdu můžu zahrát kdykoli s kýmkoli, s děckami, dospělými, zkušenými, náhodnými. Prostě položím krabici na stůl a hrajeme. Navíc se v tom dají dělat hodně dobře všelijaké turnájky či soutěže. Což by s těmi 20 krabicemi, jak říkáš, už dost dobře nešlo a hlavně by se vytratila ta přímost a jednoduchost (tím ovšem nechci vůbec říct, že ty další rozšíření budou špatné!)
Takže jsem pevně rozhodnut si Intriky pořídit, o Sísajdu :)(díky dilli za info) ještě pouvažuju a na složitější hraní jsem si pořídil Tándršutr.
A až budu velký a bohatý, dokoupím ostatní rozšíření :)))

9.2.2010 13:07:48

The Hammer
Já se na to nedívám ani tak z hlediska ceny, i když i ta je důležitá, ale dívám se na to z hlediska herního principu, období a tématiky. Takže si spíš vybírám hry, které mají jiný herní princip nebo jsou prostě nečím jiné např. obdobím nebo tématem, než ty které už doma mám. A proto jsem zatím u Intrik skončil. V podsatě nemám nic proti hře, ale tolik rozšíření a v relativně krátké době!? :(

9.2.2010 13:38:45

Vybíráme z Bazaru

 Darwin's Journey: Collector's Edition
Darwin's Journey: Collector's Edition
Akt. cena: 1800 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas