Divukraj: Břitva

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Divukraj: Břitva - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Divukraj
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: REXhry
REBEL.pl
Starling Games
Autoři: James A. Wilson
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Co tam teda je pro solo?

Já to z těch videí a popisů nechápu. To jsou tam nějaká jiná pravidla pro sólo hru nebo v čem je to zaměřené na sólo? Z popisu zde a videa planety her jsem pochopil že v solu snad využiji jen figurky.

29.3.2024 15:10:36

Figurky můžeš využít i v normální hře a myslím, že tam jsou i nějaké 3 kartičky, které snad můžeš použít i v normální hře. Nic převratného, ale jestli chceš nové meeply, tak to ber

29.3.2024 17:26:26

Další figurky a karty k normální hře, sólo nehraju. Vše v pohodě hratelné u normální hry.

Avšak jedná se spíše o sběratelský kousek než o poměr cena/výkon :)

29.3.2024 22:19:54

Mrkni zde v galerii na fotky. Je tam vyfocen veskery obsah.

31.3.2024 09:12:40

Abych to trochu rozepsal. V popisu hry se píše:

V této variantě hry pro jednoho hráče se do Divukraje vrací nechvalně proslulý krysák Břitva a přináší nové problémy, jimž je třeba čelit.

Ale ty karty mi přijdou že jsou pro hru více hráčů, nějak mi nedává tématicky smysl v sólo hře proti Břitvovi hrát karty s Břitvou. No a pak už zbývají jen figurky a kostka, které ale žádné nové  problémy nepřináší. Tedy, co je toto za “variantu” pro sólo hráče?

31.3.2024 09:40:56

@kkaarr Ten popisek je nějak popletený, spíš by měl znít tak, že toto rozšíření je inspirováno Břitvou ze sólové hry. Balíček obsahuje 3 celkem zákeřné karty, které se mohou přidat do základního balíčku karet, pak krysí figurky, takže hráči mají na výběr o barvičku navíc a nakonec kostka a to je jediný komponent určený pro sólo (v základní hře je ta kostka malá, tady je mnohem větší). 

31.3.2024 13:44:20 | Upraveno autorem (porovnej)

@Daw8ID Díky moc za vysvětlení.

31.3.2024 13:50:44

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Povolán do zbraně
Hra o trůny: Povolán do zbraně
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas