Desítka: Harry Potter

xxxxxxxxoo hodnoceno 52x (Seznam vlastníků)

Desítka: Harry Potter - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vzdělávací
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jen 100 otázek..?

Zrovna jsem hru chtěl objednat, ale všiml jsem si, že hra stojí stejně, ale má jen 100 otázek, což je polovina méně než obyčejná verze.

Chápu, že licence asi něco stojí, ale přijde mi, že 100 otázek máme odehrané za jeden večer :D.

Jak to máte vy? Je pro vás málo otázek problém, nebo do toho jdete i tak?

4.4.2022 16:43:03

@DoubleM Díky za upozornění, toho jsem se předtím nevšimla, že obsah je poloviční. Jako já jsem sice velký fanda HP, ale do tohohle nejdu. Nějak mi přijde, že kdybych si hru koupila, tak jednou projdu všechny otázky, zjistím, že všechno vím - a pak co :D? Ale možná jsem jen příliš namyšlená a třeba bych nevěděla úplně vše.. No, snad si jí koupí někdo v okolí O:)

4.4.2022 18:13:09

Tak to jsme na tom úplně stejně :D. Taky budu asi namyšlený, ale myslím, že otázky budeme mít projete hned :D.

Takže se smutným srdcem taky vynechám, za těch 580,- mi to asi nestojí :(.

Škoda, že otázek neudělali více. Nebo kdyby to udělali formou rozšíření bez té plastové krabičky, vůbec bych neváhal.

4.4.2022 18:27:46 | Upraveno autorem (porovnej)

mh

Můžu se zeptat, kde jste přišli na to, že je tam 100 otázek? Na profilové fotce krabice se píše: “100 tématických okruhů, 1000 otázek”. Tedy jako u standardní edice. 

4.4.2022 18:55:54

@mh jenže standardní desítka má 100 oboustranných karet a tedy 200 okruhů, 2000 otázek.

4.4.2022 20:03:19

mh

Aha, tak to pardon.

4.4.2022 20:05:40

Koupil jsem to přítelkyni, protože Pottera hodně žere, a my jsme asi spokojeni. Není to úplně plnohodnotná hra a asi bych to nesrovnával s běžnou desítkou. Máme to na takový for fun hraní v posteli před spaním. Takhle nám to aspoň chvilku vydrží, zatím nejsme ani v půlce. Otázky jsou ale spíš v pohodě, já viděl jen filmy a jen minimum otázek mě trochu zaskočilo, akorát obrázkové otázky se moc nepovedly.

10.4.2022 14:23:17

Vybíráme z Bazaru

Thunderstone (deckbuilder, ENG)
Thunderstone (deckbuilder, ENG)
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas