Desítka - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 7
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: neuvedeno
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: intriky, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Dino Toys
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Má někdo?

Jaké to je a v čem to spočívá?
28.5.2010 09:52:47

mám...
...ale jen v šuplíku a nikdy jsem se nedostal k pořádnému prostudování pravidel, maje spoustu jiných her k dispozici. Jestli ji hodláš zkusit, můžu se tím pozabývat a vyměníme si herní zkušenosti :-)

28.5.2010 13:55:51

hurá
Kdybys mohl nahlédnout do pravidel, případně zde naznačit herní principy, tak to by bylo fajn. Už jsem se bála, že se budu muset obětovat a hru si koupit O:-) Zvenku to vypadá pěkně, ale nikde o tom nejsou žádné informace, což je trochu podezřelé.

4.6.2010 12:34:25

10
Předně je třeba říci, že se jedná o hru abstraktní - žádný příběh, na kartách jen čísla a puntíky. Hraje se na 10 kol, vždy o kartu s určitým počtem trestných bodů. Účelem je vyložit z ruky jednu nebo dvě karty tak, aby se součet co nejvíc blížil 10, ale aby ji nepřesáhl. Pak se pomocí plastových žetonků draží o právo vzít si něčí dobrou kartu (co se mi hodí do součtu) a nacpat mu na oplátku svůj póvl. Na konci kola se všechno spočte a kdo má nejmíň, bere karty ze stolu (každá za 1 trestňák) a navíc dostane trestný za kartu kola. To vše 10x a vítězí ten, kdo má nejmíň bodů, jelikož se hraje na trestný.
Hra vypadá, že bude vyžadovat logiku a počítání. Možná by mohla zaujmout lidi, kteří hrají karetní hry typu kanasta nebo mariáš. Víc nevím, posuď sama.

4.6.2010 18:58:57

To vypadá zajímavě
To by se mi mohlo líbit, díky moc! Měla jsem obavy, že to bude nějaká konina, ale tohle vypadá docela inteligentně. Asi to zkusím, ale nevím, jestli nebudu potřebovat ještě nějakou radu..no ale jestli to nehraješ, tak nevím :)

5.6.2010 08:36:51

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Všichni muži jsou blázni
Hra o trůny: Všichni muži jsou blázni
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas