Dark Dealings - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Nevermore Games
Autoři: Michael D. Kelley
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Za 14 dní končí kampaň na Kickstarteru:
https://www.kickstarter.com/projects/nevermoregames/dark-dealings-dark-lords-defending-against-pesky-h

Cena včetně poštovného za deluxe balení je:
32$ za 1 balíček
77$ za 3 balíčky
245$ za 10 balíčků

Pokud by měl někdo zájem o nákup 3-packu nebo 10-packu, tak ať sem napíše nebo se mi ozve soukromou zprávou. S ohledem na malý rozdíl ceny jednoho balíčku v 3-packu a 10-packu, myslím, že stačí sehnat 2 lidi a jít do 3-packu. Pak bude ideální osobní předání v Praze.
28.6.2015 18:30:08

kampan konci za 65 hodin
Pokud by se nasel nekdo, kdo by mel o tuto hru zajem, tak momentalne jsme 2, takze bychom pribrali tretiho na deluxe 3-pack - cena je celkem 77$ vcetne postovneho.
V deluxe packu je zaklad hry (včetně nějakých vylešených komponent/materiálů - viz SG) + 3 rozšiřující balíčky (1 automaticky + 2 jako SG). Teoreticky se může ještě splnit jeden SG (a tedy další rozšířující balíček), ale moc to nevypadá. Na druhou stranu za posledních 48 hodin může počet backerů vzrůst, pokud si dal někdo pouze upomínku na 48 hodin před koncem kampaně - a rozhodne se backnout.
Takže případně se mi ozvěte do nedělní půlnoci.

10.7.2015 12:22:50

uz jsme 3
Hm, jen jsem to sem napsal, tak se nasel treti (z jineho zdroje), takze predchozi prispevek muzete ignorovat.

10.7.2015 13:43:51

Vybíráme z Bazaru

Nemesis - Den poté
Nemesis - Den poté
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas