Cutthroat Caverns

xxxxxxxxoo hodnoceno 17x (Seznam vlastníků)

Cutthroat Caverns - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: právě překládáme
Vydavatelé: IELLO
Smirk & Dagger Games
Autoři: Curt Covert
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jake to je:)

Hru jsme zkouseli o vikendu s klukama z Korunky a me se to fakt dost libilo:) Je to pro skupiny, ktere radi nekomu zatnou kudlu do zad:) Prochazi se dungeon a zabijeji se prisery, ale body ziskava ten, kdo da montru posledni ranu - casto je potreba nekolik kol na monstrum, ktere samozrejme mezitim stihne zranit nektere cleny druziny. Nakonec jsme diky snaze sikovne vysachovat ostatni i prohrali;), protoze kazdej hral moc na sebe. Ale libilo se mi to hodne, je to originalni. Uz se tesim, az si to zas zahraju, ale o muj kousek me obrala korunka a distributor hlasi, ze hra docasne neni skladem:(
1.7.2009 11:15:03

mega lol
Tak to je teda prča... To viš, před Caulym všechno schovávat :)

Hra moc fajn, ale s pořád novými hráči by mě to přestalo bavit. Skupina, která to hraje častěji spolu by si to mohla docela slušně "moderovat" a pak by to opravdu mohla být prča.

I když... jeden problém vidím v tom, že hrát se to dá v podstatě dvěmi způsoby. Buď hned všichni po všech. Pak se to nedá vyhrát/dohrát. Nebo se nechávat a "pomlátit" se na dvou třech posledních encounterech ;)

Ale i tak good choice, už třeba jen kvůli kartám, které jsou takový "GMT" style ;)

1.7.2009 11:42:16

CC
o téhl ehře jsme slyšel samou chválu, rád bych někdy zkusil. Ale je to karetka a k těm já přistupuji s nedůvěrou.

1.7.2009 11:51:49

Leech
Dyt sme to skoro dohrali, me a Caulyho porazila az posledni prisera;) A to sme se docela tesali;)

1.7.2009 12:11:30

Sydo
Vsak jak to bude, tak si to hned zas poridim a dam vedet;) Prazdniny jsou tu, grant vicemene za mnou, vstric hrani;)

1.7.2009 12:12:08

CC
Mám za sebou první hru a opravdu se mi to hodně líbí, ze začátku se hráči jen tak zlehka škádlí, ke konci jde o čirou nenávist a neskrývaný boj všech proti všem :-)

17.9.2009 14:08:55

Eyron
Ktera preroste v to, ze radsi "necham vsechny prohrat, nez aby vyhral nekdo jinej";)

17.9.2009 16:30:54

Vybíráme z Bazaru

Hvězdní kapitáni
Hvězdní kapitáni
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas