Cosmic Encounter: Cosmic Alliance

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Cosmic Encounter: Cosmic Alliance - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Cosmic Encounter
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Butler

http://www.boardgamegeek.com/image/1246658/cosmic-encounter-cosmic-alliance

Lehce tápu v načasování této schopnosti. Chápu správně, že o spropitné mám požádat hned na začátku útočníkova kola? Normálně se sice spropitné dostává až po službě, ale tady mi to moc nehraje.

Uvedu příklad.

Začíná hrát hráč. Otočím mu destiny, namířím mu bránu kam bude chtít, nasadím mu do boje lodě, které bude chtít a pak ho požádám o spropitné.

a) dá mi ho. Takže mu sloužím do konce jeho kola

b) nedá mi ho, tím pádem můžu použít svojí schopnost. Dotuď je to OK, ale co když si vyberu to, že mu chci dát do boje lodě podle sebe, tím pádem mu musím ty lodě co si vybral on vrátit a vybrat podle sebe, ale co když si už nepamatujeme odkud je bral?

Pokud ho požádám o spropitné hned na začátku, tak se tomu předejde. Buď mi ho dá hned na začátku a já mu normálně sloužím do konce kola a nebo mi ho nedá a já aktivuju svoji schopnost.

je to detail to co řeším, ale stejně by mě zajímalo jak je to správně a přesně :)
22.3.2012 23:31:56

Butler
Stačí se podívat dolů na fázi, kdy se ta vlastnost má používat a je tam zvýrazněná Launch. To znamená, že za útočníka děláš vše až do fáze Launch a před nastavením jeho brány se zeptáš, jestli Ti dá tringelt. Pokud dá, tak normálně vše uděláš dle jeho přání, pokud ne, tak můžeš nastavit jeho bránu na libovolnou planetu obránce nebo poslat lodě z libovolné kolonie útočníka do útoku.

23.3.2012 11:30:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Kadaver
Asi máš pravdu, mě zmátlo ta první věta, ve které je vypsáno co mám všechno udělat (tedy myslel jsem, že i nastavit lodě podle toho jak chce útočník) a až pak je napsáno o tom spropitném.

23.3.2012 11:39:06

sorry, double post

23.3.2012 11:39:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Komplet Kacíř s rozšířeními
Komplet Kacíř s rozšířeními
Akt. cena: 1825 Kč
Končí za: 5 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas