Cosmic Eidex - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 3
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Abacus Spiele
Fata Morgana Spiele
Autoři: Urs Hostettler
Rok vydání: 1998
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zkušenosti

Zná někdo tuto hru?
Podle všeho to vypadá hrozně složitě, nevím, jestli to mám pořizovat, abych vůbec sehnala nějaké spoluhráče...
A není tu nějaký odvážlivec na překlad? Já si na to moc netroufám.
31.3.2012 09:14:31

ikri
Odvážlivec na překlad jsem já...

Co tak zatím z textu chápu, složité to není vůbec, většinu pravidel totiž zabírá popis speciálních vlastností všech karet a ty nemusíš ke hře znát, stačí se vždycky podívat.

22.4.2012 16:16:21

Bacil
A zdá se mi to, nebo má spec. funkci prakticky každá karta?
Takže přemýšlíš nad hrou a k tomu ještě nad každou kartou...na BGG jsem četla, že je to dobré na zavaření mozku a někteří funkce nehrají a prý i tak stačí :D
Do překladu se nehrnu, protože nerada překládám právě názvy funkcí :( Nevím, jestli ses domlouval s Caulym, abyste nepřekládali oba.
A díky :)

22.4.2012 17:25:29

ikri
Specifickou funkci má každá karta, ale každý hráč dostane pro hru přidělenou jednu, se kterou hraje celou sadu (11 štychů) - takže pro každou hru jsou aktuální 3 karty a jejich funkce, zbytek tě nezajímá. Spousta z nich je i jednorázových, takže po vyplácání tě nezajímají ani ty.

A co se týče překladu - od Caulyho jsem to dostal za úkol já :-)

22.4.2012 19:43:58

re
Je to od vás milé, chlapci, myslela jsem si to :)
Tak to jsi mě trochu uklidnil, že se hraje jen s třema. Já našla jen ten návod jak má na jedné A4 asi deset stran na přeskáčku a neměla jsem ani trpělivost pořád hledat, kde to pokračuje :D Takže jsem to vzala zběžně.
Tak to vypadá na zajímavou hru za pár kaček.

22.4.2012 21:07:12

Vybíráme z Bazaru

Krycí Jména
Krycí Jména
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas