Convicted, The

xxxxxxxooo hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Convicted, The  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: (Self-published)
Autoři: Mateusz Albricht
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zná ji někdo?

Ahoj, narazil jsem na tuhle hru a při brouzdání na BGG mě dost zaujala. Nemáte někdo s ní nějakou zkušenost?
18.10.2014 18:03:02

Convicted
Ahoj, asi nevím o moc víc než ty. Je to letošní kickstarter, ale podle updatů už by v česku měl být od sprna.
Na Deskožroutu ji má uživatel Dzejkob uvedenou mezi svými hrami (je i tady na ZH), tak se můžeš zkusit zeptat přímo jeho.

19.10.2014 09:06:00

recka
http://www.deskovehry.com/s-pribehem/2026/recenze-the-convicted-mesto-za-nepratelskymi-liniemi

27.2.2015 08:50:55

Překlad
Ahoj, chci se zeptat, má někdo k dispozici překlad této hry do češtiny??

5.2.2017 13:04:45

předělávka
S češtinou sice nepomůžu, ale k původnímu dotazu bych chtěl dodat, že The Convicted bylo předěláno a vylepšeno a je z toho nová hra Exiled, The: Siege.
Kickstarter běžel loni nebo předloni, hra už backerům dorazila.

5.2.2017 15:55:08

HRA VE DVOU HRÁČÍCH
Ahoj, zajímalo by mě jak vypadá hra ve dvou hráčích. V popisu se píše 1-4 hráči, ale vzhledem k tomu, že má jít o kooperaci, nějak si to nedokážu představit jen s jedním hráčem :-D podobné hry nemají moc smysl ani ve dvou hráčích. Setkal jsem se spíše s pozitivními ohlasy, jen se mluví o vysoké náročnosti, hlavně co se času týče. Herní doba se prý pohybuje až kolem 10 hodin (v průběhu 20 kol nebo tak nějak), takže se to hraje třeba několik dní :-D

18.6.2017 10:16:46

Dvaja hráči
Ahoj, keďže máš v bežnom kole 12 akcií, ktoré sú rovnomerne rozdelené medzi hráčov, tak je to v pohode hrateľné v hociakom počte. V dvoch hráčoch má každý 6 akcií. Jediný rozdiel je, že čím menej hráčov, tým dostávajú viac bonusového dreva, aby sa vyrovnalo to, že keď máš viacej hráčov, tak máš viacej postáv a teda viacej užitočných abilitiek (verbovanie jednej jednotky zdarma, presúvanie jednotiek na hradbách...). A keď máš viacej hráčov, tak sa suroviny delia medzi všetkých, tak je s tým viac organizácie, že ak chceš trebárs postaviť mágovu vežu za 3 kamene a každý hráč má len jeden, tak to treba povymieňať (len jedna výmena na hráča za kolo).

Hrala som to aj v štyroch hráčoch, aj sólo a môžem potvrdiť, že to funguje pekne v hociakom počte, akurát vo viacerých hráčoch mi to prišlo ťažšie kvôli tej dodatočnej organizácii a kvôli tomu, že nemáš to bonusové drevo, ktoré sa fakt hodí (ale zase máš tie abilitky postáv).

A áno, pokiaľ ťa hra nezničí v polovici a máš to dohrať do konca, tak je to na celý deň. Tých 10 hodín by mohlo byť celkom reálnych. Ale môžeš to hrať ako kampaň a ukladať si v akom stave si skončil, na to sú k tomu pridané save sheety. My sme to proste nechali rozložené na stole a dohrali na ďalší deň :)

20.6.2017 11:55:52

Vybíráme z Bazaru

Kočičí klub
Kočičí klub
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas