Conan - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Monolith
Autoři: Antoine Bauza
Bruno Cathala
Croc
Frédéric Henry
Laurent Pouchain
Ludovic Maublanc
Pascal Bernard
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nová kampaň na KS

Tak nám běží nová kampaň, chtěl by se někdo přidat kdyby se ušetřilo na poštovném?

Conan by Monolith: Red Nails Expansion and Versus Mode by Monolith Board Games SARL — Kickstarter

18.1.2024 07:51:48

Beru Veterána. Bude nějak výhodné se zkusit domluvit nějak hromadně?

18.1.2024 08:44:31

Začínám to hodně zvažovat, spíš jen naskočit do základu + SG. Jelikož by scénáře měly být nově hratelné i v coopu, což je v mojí skupině výrazně přeferovaná varianta, verze 1 vs ostatní se netěší oblibě. Plus i ten solo mod.

Pokud by bylo možné na poště ušetřit nějaké zajímavější peníze, čímž nemyslím 2 stovky, co požere přeposlání a chtěl se někdo ujmout, tak sem určitě napište. Díky!

18.1.2024 10:54:58

Já bych nejspíš vzal nějaké addony, tak bych se mohl taky připojit…..

18.1.2024 11:30:06

Založil jsem diskuzi v sekci Crowdfunding (komunitní financování), kam toto asi patří spíše. ;-) 

OT: @Fleder Přiznám se, že jsem žádnou takovouto hru nehrál ve více lidech než 1 na 1 a ani mne to vůbec neláká. Asi je to ve více lidech atmosféričtější a zajímavější o vrstvu sobeckosti/nepředvídatelnosti spoluhráčů, zároveň ale prodloužené o vrstvu dohadování se mezi sebou. Osobně preferuji taktičtější hru za poloviční čas. :) Stejně tak ve hrách od 1 hráče hrávám sám, protože pak odpadá dohadování kompromisů, vysvětlování jasných plánů, problém alfa hráče a ušetří se čas. Jen u Robinsona občas udělám výjimku.

18.1.2024 11:45:27

Ja to backnu za dolar,a pak v PM uvidíme kolik se reálně dá ušetřit za případný multipledge…

18.1.2024 15:04:18

Vybíráme z Bazaru

Brian Boru Velkokrál Irska
Brian Boru Velkokrál Irska
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas