China moon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: EuroGames
Autoři: Bruno Faidutti
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Blazniva zaba

Dnes jsme to poprve hrali a musim rict, ze jsem od tehle hry nic moc necekal. K memu prekvapeni je to dost sranda a rozhodne to neni hra u ktere by se nemuselo premyslet. Ale kdyz jsem si po hre jeste jednou prochazel pravidla, tak jsem zjistil ze jsme spatne hrali "blaznivou zabu".

Hrali jsme ji tak, ze kdo da zabku na toto policko, tak si meni leknin s majitelem zaby a sam urcuje ktery za ktery.

Podle navodu urcuje objekt vymeny majitel zaby, jednoznacne ale nevyplyva, zda si to musi menit s aktualnim hracem nebo s kymkoliv jinym. Majitel zaby si tedy sam urci, s kym to meni? Jinymi slovy, pro mne, jakozto hrace asi nema moc velky vyznam, pokud dam na toto policko cizi zabu, je to tak?

Predem dekuji za nakopnuti :) .
21.4.2012 18:03:44

Poblázěná žába... :-))
for Bluda:
V pravidlech je to jasně napsáno, jen si to musíš pořádně přečíst. Jde o to, že se sbírá kombinace lotosových květů (leknínů) skrze lepší body a nebo to také slouží k výměně černého leknínu, který ti samozřejmě body odečítá. Teoreticky takto můžeš získat i modrý leknín.
Když jsem to hrál s dětmi, záměrně počítali, tak aby si se mnou vyměnily černý leknín!

A souhlas s tím, že to rozhodně není tak jednoduchá hra a doporučený věk +12 je asi na místě. Samozřejmě, že to zvládnou i menší děti, ale ty většinou nedokáží tak kombinovat a vymýšlet strategii. Prostě jen se žabičkami skáčou a to jim stačí. Ale i tak se to dá zahrát. Je pravda, že hru už nehrajem, ale mě se osobně libí, jenže her je doma moc (nestačíme to ani hrát) a tak ty co se dlouho nehrají, prodávám.

21.4.2012 19:58:41

... pozdě
jak koukám po refreši.
Je to tak, jak je níže psáno.

21.4.2012 20:00:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Borderlands: Mr. Torque Arena of Badassery - KS
Borderlands: Mr. Torque Arena of Badassery - KS
Akt. cena: 4000 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas