Chaos Marauders

xxxxxxxooo hodnoceno 17x (Seznam vlastníků)

Chaos Marauders - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Games Workshop
Autoři: Stephen Hand
Rok vydání: 1987
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Znáte to?

Na FFG jsem viděl reklamu na tuto hru. Anglicky ještě moc neumím tak nevím, jestli se hra ještě prodává, nebo se chystá znovu její vydání. Neví o této hře někdo něco?
Děkuji.
22.8.2009 15:15:30

Beholder
Kdybys nebyl korunkovský fluktuant, mohl sis to dávno vyzkoušet!!!
(a v češtině ;-))

1.6.2010 11:38:03

Cauly
njn, mám zkouškové, ale neboj už jsem si to zjistil že to tam máte a chystám se na vyzkoušení hned po zkouškách. Doufám, že to stihnu dřív než začnou prázdniny a Korunka se zavře :)

1.6.2010 11:49:18

to Beholder & Cauly
Jojo, onehdá jsem si to tam taky prohlížel a rozhodně někdy dáme, až se nasbírá vhodná partička hráčů, kteří se nebojí orčího skřehotu a správné dávky backstabbingu.

1.6.2010 12:36:34

Tak to je dobrá sranda :)
Dneska jsme si dali 2 partičky ve dvou. A obzvlášť ta druhá hra byla hodně crazy :). 2x jsme dobrali balíček a co mě nejvíce pobavilo dostal jsem (skoro s kompletními 3 liniemi) ty proklaté skaveny plamenometníky a samozřejmě jsem hodil symbol chaosu a všechno mi bouchlo :), ale co je důležité - vstal jsem z mrtvých a nakonec jsem ještě vyhrál :). Hodně nevyzpytatelná crazy karetka a mě se líbí, je to sranda a taky obrázky skřetů, orků, hobgoblinů, trolů, skavenů a další smradlavé zelené havěti z Warhammeru vypadají dobře. A zlatou korunku tomu dodává atmosférický Morteho překlad pravidel a popisek karet. Btw na ten uvedený čas 30-45 min bych moc nespoléhal, tu druhou hru jsme hráli skoro 2 hodiny :).

11.6.2010 23:23:51

Beholder
Morteho překlad pravidel a popisek karet? Je někde volně k dispozici?

12.6.2010 08:39:14

zluda
volně ne, jen, když zakoupíš v HRASu

12.6.2010 09:21:27

Beholder
Aha, ještě se dozeptám, ten popisek karet je formou přelepek nebo jen přeložen v pravidlech? A jaký pocit jsi měl ze hry ve dvou, je to dobré pro dva hráče?

12.6.2010 09:25:31

zluda
nevím přesně v jaké formě to HRAS prodává, já mám CHM půjčené z klubu a je to s přelepkama a ten popis karet je atmosférické popis toho co je na kartě zobrazené třeba tam je karta nějakého trola (či co to je) Břichoblije a k němu je v takovém malém sešitku povídání. Morthe si s tím pohrál, jednotlivé překlady názvů karet nemají chybu a k tomu to povídaní k jednotlivým kartám je taky super. Před první hrou jsme si přečetli všechny ty popisy abychom se seznámili s celou tou proradnou cháskou :)

12.6.2010 09:40:49

zluda
jo ještě jsem zapomněl dopsat ten pocit ze hry ve 2 :)...

No co k tomu říct. V té hře je ještě více náhody než v prší :), ale je to sranda, když někomu ukradeš "pracně" sestavený katapult i s obsluhou nebo zaútočíš s jasně silnější linijí, ale hodíš s pravděpodobností 16,6% znamení chaosu a prohraješ nebo ti díky nešikovným skavenům vyletí do luftu všechno co máš :). Takže ve více než 2 lidech to bude asi ještě lepší, víc crazy a větší sranda, ale my se celkem bavili i ve dvou.

12.6.2010 09:48:49

edit
fuj...linií

12.6.2010 09:49:28

edit
fuj...linií

12.6.2010 09:49:47

Beholder
To si snad děláš srandu s těma 1770b a plnýma liniema =D. Sis to doma vyskládal a teď nás tu balamutíš. Páni to je teda kvalitní zásek!!!

13.7.2010 12:27:22

Morthe
Ne, ne, čestný slovo ;). Měl jsem jen velké štěstí a přítelkyně naopak smůlu, prostě haluz :).

13.7.2010 12:52:38

Beholder
Tak jsem ještě jednou koukl na tvé úžasné vítězství za 1770 a ejhle, hnedle bych na tebe vztáhl pravidlo o podvádění, páč v horní lajně máš dvě karty se stejným symbolem a moroví kněží to fakt nejsou ;)

No jo a v poslední lajně jakbysmet =D

17.8.2011 14:51:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Morthe
ups :)

To je tak na výmaz té fotky :). Divné, že jsem si toho nevšiml...

17.8.2011 16:46:39

Vybíráme z Bazaru

Dodelido
Dodelido
Akt. cena: 15 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas