Chaos in the Old World

xxxxxxxxxo hodnoceno 105x (Seznam vlastníků)

Chaos in the Old World - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, intriky
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Druhá edice

Zdravím! :)
Uvažuji, že si tuto hru pořídím. Hledal jsem v e-shopech a v jednom jsem našel, že existuje již druhá edice http://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/chaos-in-the-old-world-2d-edition/ ale nejsou tam žádné informace v čem se liší, tak bych se rád zeptal, zda o tom něco nevíte.
8.12.2012 20:55:24

Zajímalo mě...
kdy se na to zeptáš :D
Jsou tam hezčí artworky na kartách a jiná krabice, ale podle BGG se během první várky (březen 2012) objevily nějaký nesrovnalosti s herním plánem

http://boardgamegeek.com/thread/782366/new-edition-board-problem

8.12.2012 21:41:01

Úpravy...
Druhá edice má oproti té první:

1) Jiný obal (1st bylo takové konzervativnější x 2st už samo napovídá, že půjde o maso...)
2) Herní plán (1st pohodlnější skládání x 2st plán se při skládání může na místech trhat kvůli jinému systému skládání...)
3) Grafika (obě dvě mají něco do sebe, ale přijde mi, že 2st má propracovanější detaily)

18.9.2013 08:52:18

dotaz
Dobrý den, jelikož hru poptávám na bazaru a prodávající nemusí nic tušit, mám následující dotazy.
1) Pochopil jsem to tak, že 1. a 2. edici rozliším podle obrázku na krabici
2) Problém s kultisty mají obě edice
3) obě edice mají malinko jinou grafiku, nemají jiná pravidla, karty apod.
4) problém s kvalitou plánu a problém s koly se týká první verze tisku z roku 2011, je nějaký snadný způsob jak to prodávající může poznat?, např. hru mi na bazaru nikdo neprodá, koupím ji u nejmenovaného online obchodu který ji má nejlevněji, podle obrázku 2. edice, ovšem asi kupuji zajíce v pytli

22.7.2015 16:30:15

Vybíráme z Bazaru

Stroganov (CZ)
Stroganov (CZ)
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas