Černá ovce - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Kaissa Chess & Games
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Černá ovce

Narazil jsem na upotávku k této hře. Vypadá hodně zajímavě, hlavně pro menší děti. Jméno Rainer Knizia a FFG jsou taky zárukou kvality. A protože můj nejmladší syn bude mít brzy narozeniny, tak se rozhlížím po vhodném dárku. Nesetkal se už někdo s touto hrou? A pokud ano, mohl by poskytnout nějaké info?
Díky
27.1.2009 19:56:59

zkušenosti s dětskými hrami
Hru neznám, mrkla jsem lehce na pravidla a myslím, že není vhodná pro malé děti (

27.1.2009 20:20:50

zkušenosti s dětskými hrami
ha, tak mi zmizel kus textu - píšu znovu: myslím, že není moc vhodná pro malé děti - obsahuje na kartách čísla, předškoláci to nepřečtou, musí se jim to číst, jsou pasivní, nebaví je to. Nevím, jak je starý tvůj syn, ale pro předškoláky se mi velmi osvědčily Kniziovy Želví závody, Tibet, od Kramera Gulo Gulo a potom Vlci a ovce (taková skládanka ovcí do chlívů ala Carcassone). Dále Heimlich a Co., kde se postupuje podle puntíků na kostce, a to zvládnou. Větší děti (prvňáci, druháci) tato tématika už moc nebaví a radějí hrají běžné dospělácké hry (třeba Osadníky), někdy s upravenými pravidly.

27.1.2009 20:24:07

To Sodovka
No, máš pravdu. Pod pojmem menší děti si lze představit děti nejrůznějšího věku. Myslím na ty svoje a zapomínám, že už zase tak malé nejsou, nejmladší bude mít 8 a normálně už s námi hraje téměř všechno, ale nejraději má samozřejmně ty jednodušší, nepříliš složité na pravidla (Halali, Ave Caesar, Souboje gladiátorů, Karibik a podobně). Ta Černá ovce se mu líbila, pěkné ilustrace na kartách, figurky zvířátek, jen nevím jak je to s hratelností a zábavou u hraní. No uvidíme, jestli ještě něco zjistím. Zatím díky za názor.

28.1.2009 06:31:32

Vybíráme z Bazaru

Cestou necestou + insert
Cestou necestou + insert
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas