Caverna: Sedláci z jeskyní

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Caverna: Sedláci z jeskyní - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotisk říjen - tiskové chyby?

Ahojte, měl taky někdo štěstí jako já, že 4 archy k vyloupání mají rozjetý tisk, že jsou posunuté k jedné straně? Já jsem reklamoval a čekám na vyjádření.

9.11.2021 23:04:43

Ano. Taky to mám posunuté a kamarád říkal že to má taky. Naštěstí to není o tolik aby se usekla hlavní grafika na dílku. Ale je to těsně. U destiček polí atd. to člověk až tak nevnímá ale třeba u žetonů jídla to jde dost poznat. Podle toho jak to bylo naskládané se mi zdá že to bylo každé druhé plato. Nejdůležitější ale je že to není tak posunuté aby to lezlo pryč z grafiky fo bílých míst. To už by nebylo moc pěkné.

10.11.2021 06:08:45

no kdyz to das vedle sebe, kde je to vytistene v poradku, tak to vypada divne. u policek kde mas jeskyne se ctyrma vchody, je de facto jeden urizly. Ja to dolozil fotkami, u hry teto ceny by to melo byt v poradku. Ty ctyri plata zetonu, takto postizena chci vymenit. Tak uvidime.

10.11.2021 07:56:00

“u policek kde mas jeskyne se ctyrma vchody, je de facto jeden urizly.”

 

Máte ještě někdo tento problém? Hru jsem si chtěl koupit, ale s takto zmršeným výsekem ji asi nechci. Při té ceně bych také očekával nějakou kvalitu.

10.11.2021 12:27:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Cena s tim nema co delat. Holt se u nekterych kusu nepovedl tisk, za to mindok nemuze. Pokud jste meli na takovy kus smulu, napiste jim a urcite nebude problem s nahradou. Toto je v deskovkach bezny jev.

10.11.2021 13:44:48

Tiskařské okénko…

Jen bych rád popsal jak funguje tisk a technické podmínky, všechny tiskárny mají ve svých technických podmínkách u tisků a výseků toleranci +-5 mm (někdy +-3 mm) a neuznávají reklamace pokud dojde k posunu v jejich normě.

10.11.2021 15:14:36

Vsiml jsem si u archu 4 CZ, ze je to trochu vic vyosene. O jakych mluvite konkretne vy? Fotku nemate, pro porovnani?

10.11.2021 20:02:50

Přesně už nevím jelikož jsem to nějak neřešil. Ale byl to (asi ne náhodou) každý druhý arch kartonu se žetony a destičkami. Zbylé byly v pořádku.

10.11.2021 22:52:54

Hmm, ve hře jsou dvě modré (jedna tyrkysová a jedna taková berlínská), nicméně trpaslíky nemám ani jednou tyrkysového, ale za to 10 modrých. To už se mi nelíbí. I když nepřemýšlím nad hrou v 7 lidech, je to nepříjemné.

16.11.2021 08:05:24

10 modrych trpasliku, no fuj! Neni to nahodou rasizmus? Napis na MindOk, pridej fotku a poslou ti spravne…

16.11.2021 08:55:12

Vybíráme z Bazaru

Detektiv: Zločin v L.A.
Detektiv: Zločin v L.A.
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas