Brass: Lancashire

xxxxxxxxxo hodnoceno 59x (Seznam vlastníků)

Brass: Lancashire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Vlaky, Novověk
Herní kategorie: budovatelská, dopravní, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Roxley Games
Autoři: Martin Wallace
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Lancashire vs. Birmingham

...která verze je podle vás lepší...kterou by jste doporučili pro někoho, kdo Brass nikdy nehrál; resp., dají se "uživit" obě?...díky
17.9.2018 16:55:27

Hraní ve dvou podruhé
Na anglických fórech jsem došel k závěru, že pro 2 hráče je spíše lepší BB. Co ostatní zkušení hráči? Momentálně čekám na BB s českými pravidly, ale možná čekám zbytečně a BL by byl pro hraní se ženou lepší volba ...
Díky

16.2.2021 09:18:04

...

BL jsem nehrál. BB mám ve dvou nahráno tak 20 her a za mě to funguje. Jsou strategie, který ve dvou prostě nemáš šanci uživit (double pottery v prvním věku), nicméně mi hra ve dvou nevadí...

16.2.2021 10:14:42

Ve dvou...
je Brass Lancashire výborný. Dokonce si můžeš vybrat, jestli chceš hrát oficiální variantu nebo fanouškovskou variantu. Vyzkoušel jsem obě dvakrát a ta druhá mi seděla o něco víc, i když ani ta oficiální nebyla špatná.

Ale rozhodně mi připadá zbytečné pořizovat kvůli hraní ve dvou ještě Birmingham, když Lancashire funguje velmi dobře.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

16.2.2021 10:48:51

Finito
Beru Brass: Lancashire, díky za tipy!
Snad to bude mít úspěch aspoň jako Mars: Teraformace :)

16.2.2021 15:19:37

G4nd4lf
Dajú sa využiť aj vyššie úrovne porcelánový (keramiky) aj v prvom veku. Len treba používať zolikove karty.

16.2.2021 17:09:30

Vybíráme z Bazaru

Trny a drápy - rozšíření k Duchům ostrova
Trny a drápy - rozšíření k Duchům ostrova
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas